Portal_background_image

جلسه شوراي هماهنگي فرعي مبارزه با مواد مخدر شهرستان خمين برگزار شد

جلسه شورای هماهنگی فرعی مبارزه با مواد مخدر شهرستان خمین به ریاست احمد طهرانی فرماندار شهرستان خمین و با حضور عباسی معاون دبیر شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر استان و اعضای شهرستانی شورا در محل سالن جلسات فرمانداری برگزار گردید .

در این جلسه فرماندار شهرستان خمین اظهار داشت : رفع معضل مواد مخدر و اعتیاد در جامعه نیازمند تلاش مضاعف و همت همه احاد جامعه دارد و در این مسیر اقدامات باید به گونه ای باشد که واقعا اثر بخش و موثر باشد .

وی در ادامه افزود : در دولت تدبیر و امید محوری ترین شعار در بحث مبارزه با مواد مخدر اجتماعی کردن آن می باشد که با توجه به همه اقدامات مقابله ای که تا کنون در خصوص مبارزه با مواد مخدر صورت گرفته است خلاء این بحث به شدت احساس می شود .

احمد طهرانی در ادامه با اشاره به برگزاری کمپین پیشگیری از استعمال ماده مخدر گل در شهرستان افزود : این کمپین در اسفندماه سال جاری در شهرستان خمین اجرایی می گردد و با توجه به تجربه موفقی که شهرستان خمین در بحث برگزاری کارزار رسانه ای شیشه در سنوات قبل دارد این بار نیز ادارات شهرستان باید بر اساس شیوه نامه موجود و شرح وظایف ابلاغی با بهزیستی همکاری لازم جهت برگزاری مطلوب این کمپین معمول نمایند .

در ادامه جلسه سایر اعضای جلسه نظرات و پیشنهادات خود را در خصوص موضوع جلسه مطرح نمودند و در پایان پس از بحث وتبادل نظر مقرر گردید کمپین مبارزه با مصرف گل در شهرستان خمین هفته اول اسفند ماه با محوریت بهزیستی و همکاری دستگاه های اجرایی و تعدادی از سمن های شهرستان برگزار گردد .

هم چنین مقرر گردید اطلاع رسانی در خصوص این کمپین از طریق نصب بیلبورد و هم چنین فضای مجازی صورت پذیرد .

پوشش خبری کامل از برگزاری این کمپین توسط اصحاب رسانه و مطبوعات شهرستان از دیگر مصوبات این جلسه بود .

گالری تصاویر

شورای هماهنگی فرعی مبارزه با مواد مخدرشورای هماهنگی فرعی مبارزه با مواد مخدرشورای هماهنگی فرعی مبارزه با مواد مخدرشورای هماهنگی فرعی مبارزه با مواد مخدرشورای هماهنگی فرعی مبارزه با مواد مخدر

دسته بندی

مسئول روابط عمومی فرمانداری خمین


  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   

   
   

  مطالب ویژه
  آخرین اخبار دفاتر استانداری

  آخرین اخبار بخشداری ها