Portal_background_image

جلسه شوراي پدافند غير عامل شهرستان خمين برگزار شد

جلسه شورای پدافند غیر عامل شهرستان خمین به ریاست احمد طهرانی فرماندار شهرستان و با حضور انصاری معاون سیاسی ، امنیتی و اجتماعی فرماندار ، نجاری بخشدار مرکزی خمین و تعدادی از مسئولان دستگاه های اجرایی مرتبط و با دستور کار مقابله با بیماری کرونا ویروس در شهرستان خمین در محل سالن جلسات فرمانداری برگزار شد .

در این جلسه فرماندار شهرستان خمین ضمن تبریک فرار رسیدن سال نو اظهار داشت : همه دستگاههای اجرایی و ادارات باید با تعامل و همکاری با دستگاه های درگیر با بیماری کرونا در غلبه و شکست این بیماری کمک کنند .

وی در ادامه ضمن تقدیر از شهروندانی که با مسئولان همکاری کردند و از مسافرت در ایام نوروز خودداری نمودند و هم چنین ضمن ابراز گلایه مندی از تعدادی از شهروندان که هنوز این بیماری را جدی نگرفته اند افزود : همراهی مردم با مسئولان مهم ترین و اصلی ترین راه شکست این بیماری است و موضوع محدودیت تردد و مسدود بودن محورهای مواصلاتی خمین تا اطلاع ثانوی در شهرستان اجرا می شود .

احمد طهرانی در ادامه تصریح کرد : با افرادی که علی رغم محدودیت های ترافیکی اعمال شده وارد محدوده شده و تخلف می کنند توسط نیروی انتظامی و پلیس راهور برخورد جدی می شود و افرادی نیز که با پلاک‌های غیر بومی وارد شهرستان می شوند خودروی آنها در سامانه پلیس راهنمایی و رانندگی توقیف و باید جهت پیگیری مباحث توقیفی خودروی خود  به مراکز پلیس راهنمایی رانندگی مراجعه نمایند.

وی در ادامه با اشاره به مشکلات اقتصادری ناشی از شیوع ویروس کرونا افزود : مسئولان شهرستان نیز از شرایط ایجاد شده برای اصناف ناراحت هستند و لی همه ما باید تلاش کنیم تا هرچه زودتر این ویروس در شهرستان و استان و کشور ریشه کن شود.

فرماندار شهرستان خمین در پایان افزود : در حال حاضر اولویت اصلی همه مدیران و کارکنان ادارات و دستگاه های اجرایی مقابله با ویروس کرونا می باشد و همه باید خود را در این موضوع سهیم بدانند تا از این شرایط خارج شویم و در همین راستا گشتهای مشترک نیز باید توسط دستگاههای مربوطه در همه موضوعات بصورت مستمر انجام شود.

گالری تصاویر

پدافند غیر عاملپدافند غیر عامل

دسته بندی

مسئول روابط عمومی فرمانداری خمین


  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   

   
   

  مطالب ویژه
  آخرین اخبار دفاتر استانداری

  آخرین اخبار بخشداری ها