Portal_background_image

جلسه كارگروه بررسي و استمهال تسهيلات كشاورزي در شهرستان خمين برگزار شد

دهمین جلسه کارگروه بررسی و استمهال تسهیلات کشاورزی شهرستان خمین موضوع بند خ ماده 33 قانون برنامه ششم توسعه کشور به ریاست احمد طهرانی فرماندار شهرستان و با حضور متقی معاون برنامه ریزی و امور عمرانی فرماندار ، شجاعیان دادستان عمومی و انقلاب خمین ، تعدادی از مسئولان دستگاه های اجرایی مرتبط و جمعی از روسا و نمایندگان بانکهای عامل در شهرستان در محل فرمانداری برگزار گردید .

در این جلسه ابتدا مدیران دستگاه های اجرایی مرتبط و بانکهای عامل گزارشی از تخصیص اعتبارات جهت امهال تسهیلات کشاورزی در سال 97 و میزان جذب این اعتبارات در شهرستان و تعدادی افرادی که در شهرستان خمین مشمول این طرح گردیده اند ارائه نمودند .

در ادامه فرماندار شهرستان خمین نیز با اشاره به خشکسالی های پی در پی در سال های گذشته و وارد شدن خسارات فراوان به کشاورزان شهرستان خواستار پیگیری بانکها جهت جذب مابقی اعتبارات و استمهال تسهیلات کشاورزان خسارت دیده از حوادث غیر مترقبه در سال های گذشته در شهرستان خمین شد .

احمد طهرانی در ادامه با اشاره به ابلاغ دستورالعمل امهال تسهیلات کشاورزان خسارت دیده ناشی از سیل در سال جاری نیز از مدیران دستگاه های اجرایی مرتبط و روسای بانکهای عامل در شهرستان خواست تا نسبت به پیگیری از طریق ادارات استانی جهت تخصیص اعتبار استهمال کشاورزان مشمول این دستورالعمل در شهرستان خمین اقدام نمایند .

گالری تصاویر

جلسه کارگروه بررسی و استمهال تسهیلات کشاورزی در شهرستان خمین جلسه کارگروه بررسی و استمهال تسهیلات کشاورزی در شهرستان خمین جلسه کارگروه بررسی و استمهال تسهیلات کشاورزی در شهرستان خمین جلسه کارگروه بررسی و استمهال تسهیلات کشاورزی در شهرستان خمین

دسته بندی

مسئول روابط عمومی فرمانداری خمین


  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   

   
   

  مطالب ویژه
  آخرین اخبار دفاتر استانداری

  آخرین اخبار بخشداری ها