Portal_background_image

جلسه كارگروه تخصصي امور اجتماعي ، فرهنگي وخانواده شهرستان خمين برگزار شد

جلسه کارگروه اجتماعی ، فرهنگی وخانواده شهرستان خمین به ریاست احمد طهرانی فرماندار شهرستان خمین و با حضور اعضا و دستور کار ساماندهی سکونت گاه های حاشیه ای شهر خمین در محل سالن اجتماعات فرمانداری برگزار شد .

در این جلسه فرماندار شهرستان خمین با اشاره به لزوم ساماندهی سکونت گاه های حاشیه ای اظهار داشت : سکونتگاه های حاشیه شهر بسترساز آسیب های اجتماعی هستند و در صورتی که به آسیب های اجتماعی رسیدگی نشود این آسیب ها باعث افزایش جرم وجنایت در جامعه می شوند .

وی در ادامه افزود : کاهش آسیب های اجتماعی با جزیره ای عمل کردن امکان پذیر نیست و باید هماهنگی دستگاههای مرتبط در دستور کار قرار گیرد.

احمد طهرانی ادامه داد : هر آسیب اجتماعی معلول علتهای مختلف و تابع شرایط اقتصادی فرهنگی اجتماعی و سیاسی است و مختص یک شهر خاص نیست.

وی تصریح کرد : در بحث مقابله با آسیب های اجتماعی توجه به مسائل فرهنگی و اجتماعی از اهمیت ویژه ای برخوردار است و اقدامات فرهنگی و فرهنگ سازی و بها دادن به ارزش های انسانی در جامعه باید نهادینه گردد .

فرماندار شهرستان خمین در پایان تاکید کرد : برنامه ریزی های بلند مدت و منسجم در جلوگیری از گسترش فضای فیزیکی مناطق حاشیه ای در شهرستان و بالطبع کاهش آسیب های اجتماعی موثر خواهد بود .

گالری تصاویر

کارگروه اجتماعیکارگروه اجتماعیکارگروه اجتماعیکارگروه اجتماعیکارگروه اجتماعی

دسته بندی

مسئول روابط عمومی فرمانداری خمین


  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   

   
   

  مطالب ویژه
  آخرین اخبار دفاتر استانداری

  آخرین اخبار بخشداری ها