Portal_background_image

جلسه كارگروه تخصصي امور اجتماعي ، فرهنگي وخانواده شهرستان خمين برگزار شد

جلسه کارگروه تخصصی امور اجتماعی ، فرهنگی وخانواده شهرستان خمین به ریاست حسن انصاری معاون سیاسی ، امنیتی و اجتماعی فرماندار و با حضور اعضای شورا و با محوریت ستاد ساماندهی امور جوانان و شورای ورزش همگانی و تفریحی در محل سالن اجتماعات فرمانداری برگزار شد .

در این جلسه معاون سیاسی ، امنیتی و اجتماعی فرماندار ضمن تبریک بمناسبت سال جدید اظهار داشت : محور برنامه های دستگاه های اجرایی عضو کارگروه در سال جاری باید افزایش نشاط اجتماعی و کنترل آسیب های اجتماعی در شهرستان باشد .

حسن انصاری در ادامه افزود : استفاده از ظرفیت سازمان های مردم نهاد در حوزه اجتماعی و فرهنگی در سال جاری نیز باید در دستور کار اعضای کارگروه تخصصی امور فرهنگی و اجتماعی شهرستان قرار گیرد .

وی در ادامه با اشاره به قرار گرفتن در آستانه هفته جوان و لزوم برنامه ریزی مطلوب برای این هفته افزود : هر گونه برنامه ریزی برای هفته جوان باید با هماهنگی فرمانداری و  اداره ورزش و جوانان شهرستان صورت پذیرد .

در این جلسه پس از بحث وتبادل نظر در خصوص موضوعات جلسه مقرر گردید دستگاه های اجرایی عضو کارگروه نظرات و پیشنهادات خود جهت طرح در جلسات کارگروه تخصصی امور اجتماعی و فرهنگی شهرستان را جمع بندی و به دبیرخانه کارگروه ارسال نمایند .

هم چنین مقرر گردید دستگاه های عضو کارگروه برنامه های دستگاه مربوطه بمناسبت هفته جوان را تدوین و حداکثر تا روز دوشنبه مورخ 19 فروردین ماه به اداره ورزش و جوانان شهرستان ارسال نمایند .

گالری تصاویر

کارگروه اجتماعیکارگروه اجتماعیکارگروه اجتماعیکارگروه اجتماعیکارگروه اجتماعی

دسته بندی

مسئول روابط عمومی فرمانداری خمین


  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   

   
   

  مطالب ویژه
  آخرین اخبار دفاتر استانداری

  آخرین اخبار بخشداری ها