Portal_background_image

جلسه كارگروه تخصصي امور اجتماعي و فرهنگي شهرستان خمين برگزار شد

ششمین جلسه کارگروه تخصصی امور اجتماعی و فرهنگی شهرستان خمین به ریاست احمد طهرانی فرماندار شهرستان خمین و با حضور اعضای شهرستانی کارگروه و دستور کار اتخاذ تمهیدات لازم در خصوص کاهش آسیب های اجتماعی در شهرستان در محل سالن جلسات فرمانداری برگزار شد .

در این جلسه فرماندار شهرستان خمین اظهار داشت : یکی از اولویت های مهم برنامه های دولت دوازدهم کاهش آسیب های اجتماعی است که با رویکرد کاهش پنج آسیب دارای اولویت پیگیری می شود.

وی در ادامه افزود : پیشگیری از وقوع و شیوع آسیب های اجتماعی به عنوان راهبرد اصلی در سرلوحه کار قرار دارد و مداخله بهنگام باعث کنترل و مهار بسیاری از آسیب ها می شود.

احمد طهرانی تصریح کرد : در بحث مقابله با آسیب های اجتماعی توجه به مسائل فرهنگی و اجتماعی از اهمیت ویژه ای برخوردار است و اقدامات فرهنگی و فرهنگ سازی و بها دادن به ارزش های انسانی در جامعه باید نهادینه گردد .

وی تصریح کرد : ارتقای شاخص های فرهنگی ، اجتماعی ، دینی واعتقادی در بین نسل جوان در کاهش آسیب های اجتماعی در جامعه موثر خواهد بود .

فرماندار شهرستان خمین در ادامه با تاکید بر لزوم برنامه ریزی دقیق در حوزه آموزش و پرورش جهت کاهش نرخ آسیب های اجتماعی در جامعه و بویژه در بین نوجوانان و جوانان افزود : توانمندسازی مربیان مدارس به منظور آموزش های پیشگیرانه از آسیب های اجتماعی و سبک زندگی سالم از موضوعاتی است که باید روی آن بیشتر سرمایه گذاری کرد.

احمد طهرانی در ادامه افزود : برای کنترل آسیب های اجتماعی باید از کار جزیره ای پرهیز کنیم فلذا تهیه یک سند بومی و قابل ارزیابی و اندازه گیری باید در دستور کار کارگروه تخصصی امور فرهنگی و اجتماعی شهرستان قرار گیرد و مشارکت تمامی دستگاه های عضو برای رسیدن به نتیجه مطلوب در کاهش آسیب های اجتماعی در شهرستان لازم وضروری است . 

گالری تصاویر

کارگروه اجتماعیکارگروه اجتماعیکارگروه اجتماعیکارگروه اجتماعی

دسته بندی

مسئول روابط عمومی فرمانداری خمین


  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   

   
   

  مطالب ویژه
  آخرین اخبار دفاتر استانداری

  آخرین اخبار بخشداری ها