Portal_background_image

جلسه كارگروه ساماندهي گلزار شهداي شهرستان خمين برگزار شد

جلسه کارگروه ساماندهی گلزار شهدای شهرستان خمین به ریاست احمد طهرانی فرماندار شهرستان خمین و با حضور متقی معاون برنامه ریزی و امور عمرانی فرماندار ، بخشداران مرکزی و کمره و تعدادی از مسئولان دستگاه های اجرایی مرتبط در محل سالن جلسات فرمانداری برگزار شد .

در این جلسه فرماندار شهرستان با تاکید بر لزوم زنده نگه داشتن یاد وخاطره شهدای گرانقدر 8 سال دفاع مقدس اظهار داشت : شهیدان ما با نثار خون خود وگذشتن از جان ومال خود ، ناموس ما را از تجاوز بیگانگان حفظ کردند واین موضوع وظیفه ما را در قبال شهدا سنگین تر می کند وحداقل کاری که ما می توانیم برای آنان انجام بدهیم این است که با ساماندهی قبور این عزیزان یاد وخاطره رشادتها وایثارگری های آنها را زنده نگه داریم .

احمد طهرانی در ادامه افزود : در این برهه از زمان که جوانان ما در معرض تهاجم شدید فرهنگی غرب قرار گرفته اند ، می توانیم باساماندهی قبور شهدا وحفظ یاد وخاطره آنها ،فرهنگ جهاد وشهادت را به نسلهای آینده منتقل کنیم وجوانان را با این فرهنگ آشنا کنیم تا راحت تر بتوانیم با تهاجم فرهنگی غرب مقابله کنیم .

در ادامه سایر اعضای جلسه نظرات وپیشنهادات خودر را در خصوص دستور کار جلسه مطرح نمودند و در پایان پس از بحث وتبادل نظر مقرر گردید بهسازی و ساماندهی گلزارهای شهدای واقع در بقاع متبرکه شهرستان توسط اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان انجام شود .

هم چنین مقرر گردید ادارات بنیاد مسکن و راه وشهرسازی خمین نسبت به همکاری در تسطیح و آسفالت راه های منتهی به گلزارهای شهدای روستایی اقدام لازم معمول نمایند .

تحویل گلزارهای شهدای ساماندهی شده در روستاها به دهیاریها ، اعطای امتیاز آب ، برق و گاز رایگان به گلزارهای شهدا توسط ادارات خدمات رسان بر اساس دستور العمل های مربوطه ، حفظ و حراست از گلزار شهدای خمین توسط شهرداری و... از دیگر مصوبات این جلسه بود . 

گالری تصاویر

کارگروه ساماندهی گلزار شهداکارگروه ساماندهی گلزار شهداکارگروه ساماندهی گلزار شهدا

دسته بندی

مسئول روابط عمومی فرمانداری خمین


  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   

   
   

  مطالب ویژه
  آخرین اخبار دفاتر استانداری

  آخرین اخبار بخشداری ها