Portal_background_image

جلسه كارگروه كشاورزي شهرستان خمين برگزار شد

جلسه کارگروه کشاورزی شهرستان خمین به ریاست احمد طهرانی فرماندار شهرستان و با حضور متقی معاون برنامه ریزی و امور عمرانی فرماندار و تعدادی از روسای دستگاه های اجرایی مرتبط و بانکهای عامل در شهرستان در محل فرمانداری برگزار شد .

در این جلسه فرماندار شهرستان خمین اظهار داشت : شیوع ویروس کرونا در کشور خسارات فراوانی به اقشار مختلف جامعه وارد نمود که قشر تولید کننده و منجمله گلکاران از جمله اقشاری بود که به علت عدم وجود بازار فروش متحمل خسارت های زیادی شدند .

احمد طهرانی تصریح کرد : خسارت های ناشی از شیوع بیماری کرونا باعث گردید که گلکاران شهرستان از پرداخت بدهی های خود به شرکت های خدمات رسان و هم چنین اقساط تسهیلات دریافتی از بانکها ناتوان شوند که این موضوع باعث ایجاد مشکلاتی برای گلکاران و هم چنین بانکهای عامل گردیده است .

وی در ادامه افزود : هدف از تشکیل این جلسه این است که ادارات خدمات رسان و بانکهای عامل بر اساس دستورالعمل های ابلاغی نسبت به همکاری و مساعدت با گلکاران اقدام نمایند تا هم روند تولید در شهرستان ادامه پیدا کند و هم ادارات خدمات رسان و بانکهای عامل بتوانند به مرور مطالبات خود را وصول نمایند .

در ادامه جلسه پس از بحث و تبادل نظر در خصوص موضوع جلسه مقرر گردید مدیریت جهاد کشاورزی و اتحادیه گل و گیاه شهرستان خمین ضمن اطلاع رسانی به گلکاران در خصوص بخشنامه های بانکها و هم چنین دستورالعمل شورای پول و اعتبار در مورخ 15 اسفند 98 برای واحدهای تولیدی و موضوع امهال تسهیلات دریافتی ، نسبت به تهیه لیست متقاضیان مذکور و ارسال لیست مربوطه به ستاد تسهیل و رفع موانع تولید استان وشهرستان اقدام نمایند .

گالری تصاویر

کارگروه کشاورزیکارگروه کشاورزیکارگروه کشاورزیکارگروه کشاورزیکارگروه کشاورزی

دسته بندی

مسئول روابط عمومی فرمانداری خمین


  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   

   
   

  مطالب ویژه
  آخرین اخبار دفاتر استانداری

  آخرین اخبار بخشداری ها