Portal_background_image

جلسه كارگروه گندم ، آرد ونان و غله شهرستان خمين برگزار شد

جلسه کارگروه گندم ، آرد ونان و غله شهرستان خمین به ریاست احمد طهرانی فرماندار شهرستان و با حضور متقی معاون برنامه ریزی و امور عمرانی فرماندار و اعضای شهرستانی کارگروه در محل سالن جلسات فرمانداری برگزار شد .

در این جلسه فرماندار شهرستان خمین با تاکید بر لزوم ارتقای کیفت نان در واحد های نانوایی شهرستان اظهار داشت : تشدید نظارت ها و بازدید های دوره ای توسط بازرسان مربوطه می تواند در ارتقای کیفیت نان در شهرستان موثر باشد .

وی در ادامه افزود : با عنایت به اینکه نان یکی از اصلی ترین بخش های سبد غذایی خانوارهاست و مستقیم با سلامت خانواده ها در ارتباط است تشدید نظارت های بهداشتی بر واحد های نانوایی و نحوه عمل آوری خمیر برای پخت نان باید در دستور کار بازرسان مرکز بهداشت قرار گیرد .

احمد طهرانی در ادامه افزود : برگزاری دوره های آموزشی برای نانوایان و ارائه روش های جدید برای عمل آوری خمیر و توجیه آنها در خصوص لزوم رعایت موارد بهداشتی در نانوایی ها نیز باید توسط مسئولان ذیربط با جدیت پیگری گردد .

در این جلسه مقرر گردید اداره صنعت معدن وتجارت و مرکز بهداشت نظارت وبازرسی از نانوائی ها را تشدید نموده واداره تعزیرات حکومتی نیز با متخلفین برخورد نماید.

هم چنین با توجه به ممنوعیت خرید و فروش سهمیه  آرد نانوائی ها ، مقرر گردید از واگذاری نانوائی ها به غیر  توسط صاحبان پروانه جلوگیری گردد و جابجایی نانوائی ها نیز فقط توسط اتحادیه مربوطه و طبق مقررات انجام شود .

گالری تصاویر

شورای آرد و نانشورای آرد و نانشورای آرد و نانشورای آرد و نان

دسته بندی

مسئول روابط عمومی فرمانداری خمین


  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   

   
   

  مطالب ویژه
  آخرین اخبار دفاتر استانداری

  آخرین اخبار بخشداری ها