Portal_background_image

جلسه كارگروه گندم و آرد ونان شهرستان خمين برگزار شد

جلسه کارگروه گندم و آرد ونان شهرستان خمین به ریاست احمد طهرانی فرماندار شهرستان خمین و با حضور متقی معاون برنامه ریزی و امور عمرانی فرماندار و اعضای کارگروه در محل سالن جلسات فرمانداری برگزار شد .

در این جلسه فرماندار شهرستان خمین با اشاره به لزوم ارتقاء کیفیت نان در سطح شهرستان اظهار داشت : بحث آرد ونان بحثی است که افراد جامعه به صورت روزانه با آن سروکار دارند ودر واقع به صورت مستقیم با سلامت انسان در ارتباط است ، لذا باید تمهیداتی اتخاذ گردد که کیفیت نان به حد مطلوب ومورد رضایت مردم ارتقاء پیدا کند .

وی در ادامه با اشاره به لزوم نظارت صحیح بر عملکرد نانوایی ها تصریح کرد: مردم بهترین ناظر بر عملکرد نانوایان هستند، بنابراین عدم خرید نان های با کیفیت پایین، موجب تجدید نظر نانوایی ها در عملکردشان و ارتقای بیشتر کیفیت نان می شود.

احمد طهرانی تصریح کرد : تشدید نظارت ها و بازدید های دوره ای توسط بازرسان مربوطه می تواند در ارتقای کیفیت نان در شهرستان موثر باشد .

در این جلسه پس از بحث و تبادل نظر در خصوص موضوع جلسه مقرر گردید اداره صنعت ، معدن وتجارت با همکاری اتحادیه نانوایان شهرستان نسبت به برنامه ریزی در خصوص برگزاری جلسات آموزشی با موضوع کیفیت بخشی نان برای کلیه نانوایان سطح شهرستان اقدام لازم معمول نمایند .

تشدید بازرسی از واحدهای نانوایی ها توسط نمایندگان و کارشناسان دستگاه های ذیربط از دیگر مصوبات این جلسه بود .

هم چنین در این جلسه در خصوص درخواست افزایش سهمیه و واگذاری تعدادی از واحدهای نانوایی های سطح شهرستان نیز بحث و تبادل نظر و اتخاذ تصمیم گردید .

گالری تصاویر

آرد و نانآرد و نانآرد و نان

دسته بندی

مسئول روابط عمومی فرمانداری خمین


  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   

   
   

  مطالب ویژه
  آخرین اخبار دفاتر استانداری

  آخرین اخبار بخشداری ها