Portal_background_image

جلسه كميته برنامه ريزي شهرستان خمين برگزار شد

جلسه کمیته برنامه ریزی شهرستان خمین به ریاست احمد طهرانی فرماندار شهرستان و با حضور متقی معاون برنامه ریزی و امور عمرانی فرماندار ، نراقی کارشناس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان و تعدادی از مسئولان دستگاه های اجرایی مرتبط در محل فرمانداری برگزار شد .

در این جلسه فرماندار شهرستان خمين اظهار داشت : سهم خمين از محل اعتبارات تملک دارایی های سرمایه ای استاني، رديف هاي قانون استفاده متوازن از امکانات کشور و سه درصد نفت و گاز معادل 380 ميليارد و 420 ميليون ريال است.

احمد طهراني در ادامه افزود : 168ميليارد و 537 ميليون ريال از اين اعتبار از محل منابع 2 درصد نفت و گاز است كه طبق الزامات قانون بودجه 50 درصد آن بايد در بخش هاي محروم براي آبرساني، راه ها و بهسازي روستايي و تكميل فرستنده هاي راديويي و تلويزوني و اف ام روستايي، اصلاح شبكه برق و برقرساني به روستاها و بقيه در ساير طرح ها توزيع شود.

وي ادامه داد: اعتبارات تملک دارایی های سرمایه ای استاني خمين نيز 68 ميليارد و 121 ميليون ريال است كه طبق قانون بودجه پنج میلیارد و471میلیون ریال  براي بهسازي روستايي و اجراي طرح هادي و سه میلیارد  و 913 میلیون ریال برای بند واو تبصره 12 و 800 میلیون ریال  آن براي طرح هاي بسيج و مابقی بین سایر دستگاه ها توزيع شد..

فرماندار شهرستان خمين گفت: سهم شهرستان خمين از محل اعتبارات قانون متوازن از امکانات کشور 143 ميليارد و 762 ميليون ريال است كه براي طرح هاي موثر در افزايش شاخص هاي حوزه آب، راه،گردشگري،بهداشتي، زير ساخت هاي شهري، روستايي و ورزشي اختصاص يافته است.

احمد طهرانی گفت : اعتبارات بر اساس عملکرد و جذب اعتبارات دستگاهها در سال 97  توزیع شده و هر دستگاهی که اعتبارات بیشتری سال گدشته جذب کرده امسال سهم بیشتری از اعتبارات را از آن  خود کرده است.

وی  ادامه داد: تعمیر و تجهیز دستگاههای اجرایی ، تکمیل طرح هاي نیمه تمام با پیشرفت فیزیکی بالای 50 درصد  و دیون دار در راستاي توسعه متوازن برنامه ششم توسعه در اولویت توزيع اعتبارات امسال قرار گرفتند.

فرماندار شهرستان خمین گفت: مجموع اعتبارات استان مرکزی در سال جاری چهار هزار و 200 میلیارد ریال است که سه هزار و 100میلیارد ریال آن بین شهرستان های استان توزیع شده است .

گالری تصاویر

جلسه کمیته برنامه ریزیجلسه کمیته برنامه ریزیجلسه کمیته برنامه ریزیجلسه کمیته برنامه ریزیجلسه کمیته برنامه ریزی

دسته بندی

مسئول روابط عمومی فرمانداری خمین


  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   

   
   

  مطالب ویژه
  آخرین اخبار دفاتر استانداری

  آخرین اخبار بخشداری ها