Portal_background_image

جلسه كميته پشتيباني انتخابات شهرستان خمين برگزار شد

جلسه کمیته پشتیبانی انتخابات شهرستان خمین به ریاست احمد طهرانی فرماندار شهرستان ، متقی معاون برنامه ریزی و امور عمرانی فرماندار ، نجاری بخشدار مرکزی و تعدادی از مسئولان دستگاه های اجرایی و کارشناسان فرمانداری در محل فرمانداری خمین برگزار شد .

در این جلسه فرماندار شهرستان خمین اظهار داشت : انتخابات مهم ترین کار وزارت کشور و واحدهای زیرمجموعه آن است و استانداری و فرمانداریها باید با استفاده از همه امکانات ، شرایط را برای برگزاری انتخاباتی پر شور فراهم کنند .

احمد طهرانی در ادامه افزود : کمیته پشتیبانی انتخابات یکی از کمیته های مهم زیر مجموعه ستاد انتخابات است و تامین بسترهای لازم برای انتخابات منجمله تامین تجهیزات و اقلام مورد نیاز ، تامین خودرو ، تامین غذای روز انتخابات و.... بر عهده این کمیته است .

وی در ادامه افزود : در بحث انتخابات یکی از مواردی که باید در  اولویت قرار گیرد بحث تامین خودروی مورد نیاز برای روز انتخابات است که باید برای این موضوع از ظرفیت سایر دستگاه های اجرایی استفاده گردد  .

فرماندار شهرستان خمین در ادامه افزود : بررسی وضعیت شعب اخذ رای و پیش بینی تجهیزات و اقلام مورد نیاز برای این شعب یکی از وظایفی است که این کمیته باید قبل از برگزاری انتخابات انجام دهد و بستر لازم برای برگزاری انتخابات را فراهم کند .

در این جلسه در خصوص تامین خودروهای لازم جهت روز انتخابات ، طبخ غذای انتخابات ، تامین نیرو وتجهیزات مورد نیاز برای برگزاری انتخابات و.... بحث و تبادل نظر و اتخاذ تصمیم گردید .

گالری تصاویر

کمیته پشتیبانی انتخاباتکمیته پشتیبانی انتخاباتکمیته پشتیبانی انتخابات

دسته بندی

مسئول روابط عمومی فرمانداری خمین


  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   

   
   

  مطالب ویژه
  آخرین اخبار دفاتر استانداری

  آخرین اخبار بخشداری ها