Portal_background_image

جلسه كميسيون حفاري شهرستان خمين برگزار شد

جلسه کمیسیون حفاری شهرستان خمین به ریاست احمد طهرانی فرماندار شهرستان و با حضور متقی معاون برنامه ریزی و امور عمرانی فرماندار و اعضای کمیسیون در محل فرمانداری برگزار شد .

در این جلسه پس از بحث و تبادل نظر در خصوص موضوع جلسه مقرر گردید ادارات زیرساخت و سایر دستگاه هایی که نیاز به حفاری در سطح شهر دارند طبق دستورالعمل های کمیسیون حفاری نسبت به هماهنگی و اخذ استعلام از مبادی ذیربط اقدام نمایند .

هم چنین در خصوص ترمیم ترانشه های ناشی از حفاری ها در سطح شهر نیز مقرر گردید کلیه ادارات زیرساخت نسبت به عقد تفاهم نامه با شهرداری جهت ترمیم ترانشه ها اقدام و شهرداری نیز طبق ضوابط و با رعایت اصول فنی ترانشه ها را ترمیم نماید .

در این جلسه هم چنین مقرر گردید نمایندگان ادارات زیر ساخت بهمراه نماینده شهرداری نسبت به تعیین تکلیف وضعیت حفاری های انجام شده اقدام و ادارات زیر ساخت حسب تفاهم نامه های صورت گرفته نسبت به انجام تعهدات خود در راستای رعایت نکات فنی در هنگام حفاری و پرداخت مطالبات شهرداری اقدام نمایند و شهرداری نیز در خصوص صدور مجوزات لازم جهت حفاری توسط ادارات زیر ساخت در طول سال همکاری و مساعدت لازم معمول نماید .

در راستای تحقق نظارت بر نحوه ترمیم ترانشه ها نیز مقرر گردید در سطح شهر کمیته ای متشکل از نمایندگان فرمانداری ، شهرداری و پلیس راهور ضمن بازدید از محل پروژه قبل از شروع حفاری توسط پیمانکار ، بر نحوه اجرای پروژه و هم چنین ترمیم ترانشه ها نیز نظارت لازم معمول نمایند .

در خصوص حفاری های ادارات زیر ساخت در سطح روستاها نیز مقرر گردید پیمانکار قبل از حفاری نسبت به استعلام از دهیاری اقدام و کمیته ای متشکل از کارشناس فنی بخشداری ، دهیاری ، کارشناس بنیاد مسکن و نماینده پلیس راه و راهداری ( در مواردی که حفاری در حاشیه محورهای مواصلاتی است ) بر نحوه حفاری و ترمیم ترانشه های ناشی از حفاری نظارت کامل معمول نمایند .

در این جلسه در خصوص وضعیت اجرای پروژه فاضلاب روستای شهابیه نیز بحث و تبادل نظر گردید و مقرر گردید پیمانکار پروژه نسبت به اصلاح و ترمیم ترانشه های موجود با رعایت تمام شرایط فنی اقدام و به تائید کمیته فنی متشکل از نمایندگان بخشداری ، دهیاری ، بنیاد مسکن ، و پلیس راه برساند و جهت حفاری های جدید نیز ضمن ارائه برنامه زمانبندی با هماهنگی کمیته مذکور نسبت به حفاری حداکثر با متراژ 100 متر اقدام و پس از تکمیل و ترمیم ترانشه های ناشی از آن مجددا حفاری جدید با شرایط ذکر شده را شروع نماید .

گالری تصاویر

کمیسیون حفاریکمیسیون حفاری

دسته بندی

مسئول روابط عمومی فرمانداری خمین


  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   

   
   

  مطالب ویژه
  آخرین اخبار دفاتر استانداری

  آخرین اخبار بخشداری ها