Portal_background_image

جلسه هماهنگي برگزاري برنامه شب نشيني خميني ها در شهرستان خمين برگزار شد

جلسه هماهنگی برگزاری برنامه شب نشینی خمینی ها در شهرستان خمین به ریاست انصاری معاون سیاسی ، امنیتی و اجتماعی فرماندار و تعدادی از مسئولان دستگاه های اجرایی و با هدف افزایش نشاط اجتماعی در شهرستان در محل فرمانداری برگزار شد .

در این جلسه معاون سیاسی و اجتماعی فرماندار اظهار داشت : این جلسه پیرو ابلاغیه شورای اجتماعی کشور در راستای افزایش نشاط اجتماعی و پیشگیری از آسیب های اجتماعی بویژه در بین اقشار جوان و نوجوان جامعه تشکیل گردیده است و همه دستگاه های اجرایی شهرستان باید در حد توان در برگزاری این برنامه مشارکت نمایند .

حسن انصاری در ادامه افزود : هدف از اجرای برنامه شب نشینی خمینی ها صرفا ایجاد نشاط در جوانان نیست بلکه اهداف آموزشی نیز در این برنامه گنجانده شده است تا ضمن ایجاد نشاط اجتماعی جنبه های فرهنگی و اجتماعی نیز در شهرستان ارتقاء پیدا کند .

در ادامه جلسه ابراهیم فتحی مسئول برگزاری برنامه شب نشینی خمینی ها گزارشی از اجرای این برنامه در سنوات قبل ارائه نمود و در خصوص انتظارات خود از دستگاه های اجرایی نیز مطالبی را بیان کرد .

در پایان جلسه نیز پس از بحث وتبادل نظر در خصوص موضوع جلسه مقرر گردید دستگاه های اجرایی شهرستان ظرف 24 ساعت آینده نحوه همکاری دستگاه مربوطه با برنامه شب نشینی خمینی ها را به مسئول مربوطه اعلام نمایند .

هم چنین مقرر گردید رئیس شهرک ونواحی صنعتی شهرستان نیز نسبت به برگزاری جلسه با صنایع مستقر در شهرک صنعتی اقدام و نحوه همکاری و تعامل صنایع با این برنامه را به مسئول برگزاری برنامه اعلام نماید .

گالری تصاویر

جلسه هماهنگی برگزاری برنامه شب نشینی خمینی هاجلسه هماهنگی برگزاری برنامه شب نشینی خمینی هاجلسه هماهنگی برگزاری برنامه شب نشینی خمینی هاجلسه هماهنگی برگزاری برنامه شب نشینی خمینی ها

دسته بندی

مسئول روابط عمومی فرمانداری خمین


  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   

   
   

  مطالب ویژه
  آخرین اخبار دفاتر استانداری

  آخرین اخبار بخشداری ها