Portal_background_image

جلسه هماهنگي برگزاري راهپيمايي روز قدس در شهرستان خمين برگزار شد

جلسه هماهنگی برگزاری راهپیمایی روز قدس در شهرستان خمین به ریاست احمد طهرانی فرماندار شهرستان و با حضور حجت الاسلام والمسلمین حسینی پور امام جمعه خمین ، انصاری معاون سیاسی ، امنیتی و اجتماعی فرماندار و تعدادی از مسئولان دستگاه های اجرایی مرتبط در محل فرمانداری برگزار شد .

در این جلسه فرماندار شهرستان خمین اظهار داشت : روز جهانی قدس با تدبیر ودرایت حضرت امام خمینی (ره) به این نام نامگذاری گردیده است و امروز شاهدآن هستیم که این روز به لحاظ اهمیت به یک روز جهانی تبدیل شده است ودر بسیاری از کشورهای مسلمان مردم با حضور گسترده خود این روز بزرگ را گرامی می دارند .

احمد طهرانی در ادامه افزود : روز قدس نماد استکبار ستیزی ملت ایران است ودر این روز چشم همه دنیا به ایران اسلامی است لذا می طلبد که همه دستگاههای اجرایی با همکاری وتعامل با یکدیگر تمهیداتی اتخاذ کنند که راهپیمایی روز قدس باشکوهتر وبا عظمت تر از سالهای قبل در همه جای ایران وبخصوص شهر ستان خمین که زادگاه بنیانگذار کبیر انقلاب اسلامی است برگزار گردد

در ادامه امام جمعه خمین نیز اظهار داشت : روز قدس نشان‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌دهنده‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ى تقابل حق و باطل و صف آرایی عدالت در مقابل ظلم وجور و روز امت اسلامى است ودر واقع روز قدس یک روز جهانى است.

حجت الاسلام والمسلمین حسینی پور افزود : روز جهانی قدس نماد وحدت، انسجام و یکپارچگی جهان اسلام و خروش مسلمانان در حمایت از آرمان ملت مظلوم و بی دفاع فلسطین است.

در ادامه جلسه سایر اعضا نظرات و پیشنهادات خود در خصوص راهپیمایی روز جهانی قدس مطرح نمودند و پس از بحث وتبادل نظر مقرر گردید راهپیمایی روز جهانی قدس در شهرستان خمین همزمان با سراسر کشور با حضور مسئولان و اقشار مختلف مردم روز جمعه 10 خرداد ماه ساعت 11 صبح از محل میدان 15 خرداد به سمت مصلی امام خمینی (ره) خمین برگزار گردد . 

گالری تصاویر

جلسه هماهنگی روز قدسجلسه هماهنگی روز قدسجلسه هماهنگی روز قدسجلسه هماهنگی روز قدسجلسه هماهنگی روز قدس

دسته بندی

مسئول روابط عمومی فرمانداری خمین


  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   

   
   

  مطالب ویژه
  آخرین اخبار دفاتر استانداری

  آخرین اخبار بخشداری ها