Portal_background_image

جلسه هماهنگي برگزاري راهپيمايي يوم الله 22 بهمن در شهرستان خمين برگزار شد

جلسه هماهنگی برگزاری راهپیمایی یوم الله 22 بهمن در شهرستان خمین به ریاست احمد طهرانی فرماندار شهرستان و با حضور متقی معاون برنامه ریزی و امور عمرانی فرماندار ، نجاری بخشدار مرکزی خمین و تعدادی از مسئولان دستگاه های اجرایی مرتبط در محل فرمانداری برگزار شد .

در این جلسه فرماندار شهرستان خمین اظهار داشت : راهپیمایی 22 بهمن تجلی‌گاه سرمایه مردمی نظام اسلامی است و آحاد مردم هوشیارانه در این صحنه حساس حضور پیدا می‌کنند و توطئه‌های دشمنان را درهم خواهند شکست.

احمد طهرانی در ادامه افزود: مردم رکن مهم و اصلی تامین امنیت و عرصه تصمیم‌سازی و راهبری امور در نظام اسلامی هستند و با حضور آگاهانه در راهپیمایی ۲۲ بهمن بار دیگر بهترین تابلوی جمهوریت نظام خلق خواهد شد.

وی ادامه داد: حضور معنادار و پرشور مردم در انتخابات و راهپیمایی‌ها بارها سبب شده که  دشمنان مجبور به عقب نشینی شوند و در این بزنگاه حساس نیز مردم بار دیگر نقش خود را پررنگ‌تر از قبل نشان خواهند داد. 

فرماندار شهرستان خمین با اشاره به اینکه انقلاب اسلامی برپایه نظام مردم‌سالاری دینی بنا نهاده شده است، اظهارداشت: نقش مردم از همان ابتدای نهضت خمینی کبیر برجسته بوده است  به‌گونه‌ای که یکی از رمزهای سه‌گانه موفقیت انقلاب اسلامی و پیروزی آن، حضور و وحدت مردم درکنار ایمان به خدا و رهبری امام راحل بود. 

احمد طهرانی تاکید کرد: پس از پیروزی انقلاب اسلامی استکبار جهانی و هم‌پیمانانش همواره حضور ملت را در عرصه‌های مختلف به‌ویژه راهپیمایی ۲۲بهمن رصد کرده و کوشیده‌اند شکاف بین حاکمیت و ملت ایجاد کنند. 

فرماندار شهرستان خمین گفت: وحدت از مولفه‌های امنیت است و دشمنان از وحدت ملت ایران هراس دارند و آن را سد راه رسیدن به اهداف شوم خود می‌دانند.

احمد طهرانی، انتخابات را از شاخصه‌های انسجام ملی بیان کرد و افزود: یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی با حضور گسترده مردم در پای صندوق‌های رای بار دیگر توطئه‌های دشمن را نقش برآب می‌کند.

 وی خاطرنشان کرد: کشور در شرایط حساس قرار دارد و مردم از وضعیت معیشتی و اقتصادی ناراضی هستند اما این گلایه‌مندی مانع حضور مردم در انتخابات نیست و ملت ثابت کرده که همواره پای نظام اسلامی می‌ایستد.

فرماندار شهرستان خمین با اشاره به همزمانی چهل و یکمین سالروز پیروزی انقلاب اسلامی و چهلمین روز شهادت سردار شهید سپهبد سلیمانی گفت: شهید سلیمانی سردار دل‌ها است و برنامه‌ای شایسته‌ای در این راستا در شهرستان برگزار می‌شود.

در این جلسه مقرر شد راهپیمایی ۲۲ بهمن در شهرستان خمین همزمان با سراسر کشور روز سه شنبه از محل میدان ۱۵ خرداد تا میدان مدرس خمین برگزار شود و آیین چهلمین روز شهادت سپهبد سلیمانی نیز شامگاه سه‌شنبه 22 بهمن در محل مسجد جامع خمین برگزار شود.

گالری تصاویر

جلسه هماهنگی راهپیمایی 22 بهمنجلسه هماهنگی راهپیمایی 22 بهمنجلسه هماهنگی راهپیمایی 22 بهمنجلسه هماهنگی راهپیمایی 22 بهمن

دسته بندی

مسئول روابط عمومی فرمانداری خمین


  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   

   
   

  مطالب ویژه
  آخرین اخبار دفاتر استانداری

  آخرین اخبار بخشداری ها