Portal_background_image

جلسه هماهنگي برگزاري مراسم گراميداشت سردار سپهبد قاسم سليماني در شهرستان خمين برگزار شد

جلسه هماهنگی برگزاری مراسم گرامیداشت سردار سپهبد قاسم سلیمانی در شهرستان خمین به ریاست احمد طهرانی فرماندار شهرستان ، انصاری معاون سیاسی ، امنیتی و اجتماعی فرماندار و تعدادی از مسئولان دستگاه های اجرایی شهرستان در محل فرمانداری برگزار شد .

در این جلسه فرماندار شهرستان خمین ضمن تسلیت به مناسبت شهادت سردار دلها ، سردار شهید قاسم سلیمانی اظهار داشت : سردار سلیمانی به ما آموخت که هر کس در مسیر اسلام و انقلاب حرکت کند در قلب مردم قدرشناس ایران اسلامی جای خواهد گرفت .

وی در ادامه افزود : تشییع جناز باشکوه و بی نظیر سردار سلیمانی در کشور عراق و تعدادی از شهرهای کشور نشان از عشق و علاقه مردم فهیم و انقلاب ایران اسلامی به خادمین به اسلام و انقلاب دارد .

احمد طهرانی در ادامه افزود : شهادت سردار سلیمانی تاثیر بسیار زیادی در انسجام و اتحاد بیشتر در جهان اسلام علیه استکبار و استبداد و دفاع از حق دارد .

وی ادامه داد : سردار سلیمانی یک شخص نبود بله یک مکتب بود و دشمنان بدانند که اگر چه سردار سلیمانی بین ما حضور ندارد ولی راه و مکتب آن شهید گرانقدر که مکتب اسلام است همیشه پایدار خواهد بود .

در ادامه جلسه سایر اعضای جلسه نظرات و پیشنهادات خود در خصوص برگزاری مراسم گرامی داشت باشکوه سردار سلیمانی در شهرستان ارائه نمودند و در پایان پس از بحث و تبادل نظر در این خصوص مقرر گردید مراسم گرامیداشت سردار سپهبد قاسم سلیمانی روز پنج شنبه 19 دی 98 از ساعت 10 لغایت 12 در محل مصلی امام خمینی (ره) خمین برگزار گردد .

دعوت از اقشار مختلف مردم از طریق نصب بنر در سطح شهر ، درج در شبکه های مجازی ، اطلاع رسانی به روستائیان از طریق بخشداران مرکزی و کمره و دهیاران ، اطلاع رسانی از طریق ائمه جماعات و تریبون مساجد و... از دیگر مصوبات این جلسه بود .

گالری تصاویر

جلسه هماهنگی مراسم گرامیداشت سردار سلیمانیجلسه هماهنگی مراسم گرامیداشت سردار سلیمانیجلسه هماهنگی مراسم گرامیداشت سردار سلیمانی

دسته بندی

مسئول روابط عمومی فرمانداری خمین


  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   

   
   

  مطالب ویژه
  آخرین اخبار دفاتر استانداری

  آخرین اخبار بخشداری ها