Portal_background_image

جلسه هماهنگي برگزاري مسابقات بين المللي شطرنج ( جام آفتاب ) در شهرستان خمين برگزار شد

جلسه هماهنگی برگزاری مسابقات بین المللی شطرنج (جام آفتاب) در شهرستان خمین با حضور احمد طهرانی فرماندار شهرستان ، انصاری معاون سیاسی واجتماعی فرماندار و جمعی از مسئولین دستگاههای اجرایی مرتبط در شهرستان در محل سالن جلسات فرمانداری برگزار شد .

در این جلسه فرماندار شهرستان خمین اظهار داشت : برگزاری این رویداد ورزشی مهم ظرفیت های گردشگری و ورزشی زادگاه امام راحل را  در سطح ملی و بین المللی معرفی می کند.

احمد طهرانی  افزود: مجتمع فرهنگی بیت تاریخی امام راحل با هدف برگزاری برنامه های مختلف شهرستان در این مکان تاریخی و معنوی ایجاد شده است.

وی با اشاره به فتوای تاریخی امام خمینی(ره) درباره شطرنج گفت: امام راحل به عنوان مرجع برتر این فتوا را اعلام کردند و تمام دستگاه های شهرستان وظیفه تعامل با برگزارکنندگان این مسابقات را دارند.

در ادامه رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان نیز اظهار داشت : سومین دوره مسابقات بین المللی شطرنج جام آفتاب در خمین میزبان شطرنج بازان ۱۰ کشور جهان در کنار ورزشکاران داخلی است.

سعید امجدی در ادامه افزود: بیش از ۲۵۰ شطرنج باز در این دوره از مسابقات  که اول تا هفتم شهریور ماه در مجموعه فرهنگی بیت تاریخی امام راحل برگزار می شود، رقابت می کنند.

وی ادامه داد: این مسابقات به لحاظ کیفی و برنامه ها یکی از مهمترین رویداد ورزشی استان مرکزی در سال جاری است.

رئیس اداره ورزش و جوانان خمین افزود: شطرنج بازان شرکت کننده در این مسابقات در ۲ گروه بالای ریتینگ ۱۹۰۰ و زیر ۱۹۰۰ در ۹ دور به روش سوئیسی رقابت می کنند.

گالری تصاویر

هماهنگی مسابقات شطرنجهماهنگی مسابقات شطرنجهماهنگی مسابقات شطرنجهماهنگی مسابقات شطرنج

دسته بندی

مسئول روابط عمومی فرمانداری خمین


  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   

   
   

  مطالب ویژه
  آخرین اخبار دفاتر استانداری

  آخرین اخبار بخشداری ها