Portal_background_image

جلسه هماهنگي بزرگداشت هفته دفاع مقدس در شهرستان خمين برگزار شد

جلسه هماهنگی بزرگداشت هفته دفاع مقدس در شهرستان خمین به ریاست احمد طهرانی فرماندار شهرستان خمین و با حضور اعضا در محل سالن اجتماعات فرمانداری برگزار شد .

در این جلسه فرماندار شهرستان خمین اظهار داشت : دفاع مقدس گنجینه گرانسنگی است که تمامی سطوح جامعه در آن نقش آفرینی کردند و این مهم فصل اقتدار و عزت نظام است.

وی در ادامه افزود : ایثار و جانفشانی در دوران دفاع مقدس در تاریخ کم نظیر بود و صدها هزار شهید و جانباز نثار ارزش ها و آرمان های بلند اسلام و انقلاب اسلامی شد تا امنیت در این کشور برقرار شود.

احمد طهرانی گفت : کشورهای اسلامی با تاسی به ارزش های انقلاب اسلامی امروز بیدار شده اند و در برابر ظلم ایستادگی می کنند.

وی افزود : گرامیداشت هفته دفاع مقدس رمز ماندگار ی انقلاب اسلامی، ایثارگری و شهادت فرزندان سلحشور این مرز و بوم است.

فرماندار شهرستان خمین ادامه داد : شهدا ، قهرمانان ملی کشور هستند که مدال افتخار آفرین آن ها در بیشتر منازل کشور وجود دارد و می طلبد در هفته دفاع مقدس از این قهرمانان تاریخ بسیار یادشود و با برگزاری یادواره های وزین و در خور شان شهدا از خانواده های شهدا تجلیل شود.

وی اظهار کرد: در حال حاضر دشمن با استفاده از ابزارها و روش های مختلف در تلاش است تا اجازه گسترش ارزش های دفاع مقدس، فرهنگ ایثار و شهادت در میان مردم و نسل جوان را ندهد.

طهرانی بیان کرد : تقارن سال تحصیلی جدید با هفته دفاع مقدس فرصتی ارزشمند است تا از ظرفیت عظیم هفته دفاع مقدس به نشر فرهنگ استقامت پرداخته شود.

وی گفت: این شهرستان با برخورداری از یک هزار شهید ، 2500 جانباز و 90 آزاده و هزاران اعزام به جبهه حق علیه باطل نشان می دهد که زادگاه امام راحل در ایثارگری پیشتاز است.

وی افزود : برنامه های هفته دفاع مقدس باید به گونه ای کیفی و گسترده طراحی و اجرا شود تا زوایای بیشتری از ایثار، پایداری و استقامت رزمندگان ایران اسلامی بیان شود.

گالری تصاویر

جلسه هماهنگی دفاع مقدسجلسه هماهنگی دفاع مقدسجلسه هماهنگی دفاع مقدسجلسه هماهنگی دفاع مقدس

دسته بندی

مسئول روابط عمومی فرمانداری خمین


  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   

   
   

  مطالب ویژه
  آخرین اخبار دفاتر استانداری

  آخرین اخبار بخشداری ها