Portal_background_image

جلسه هماهنگي بزرگداشت هفته دولت در شهرستان خمين برگزار شد

جلسه هماهنگی بزرگداشت هفته دولت در شهرستان خمین به ریاست احمد طهرانی فرماندار شهرستان خمین و با حضور متقی معاون برنامه ریزی و امور عمرانی فرماندار و تعدادی از مسئولان دستگاه های اجرایی در محل سالن اجتماعات فرمانداری برگزار شد .

در این جلسه فرماندار شهرستان خمین با اشاره به در پیش بودن هفته دولت و لزوم برنامه ریزی برای گرامیداشت این هفته اظهار داشت : هفته دولت فرصتی است تا نیروهای خدوم دولت در تجدید پیمان با شهیدان رجایی و باهنر که بزرگترین آموزگار شیوه مدیریتی و خدمتی به  نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران هستند، افق های تازه ای از رشد و پیشرفت روزافزون کشور را در حیطه های مختلف فراهم آورند.
احمد طهرانی در ادامه بیان داشت : هفته دولت فرصت گران‌ بهایی برای تقویت همدلی و همزبانی بین دولت و ملت است و فرصتی است تا مردم فهیم و قدرشناس ایران اسلامی با دستاوردها و تلاش‌های خادمان خود در مجموعه دستگاه ‌های دولتی آشنا شده و به این باور برسند که مردان دولت هیچ مقصودی جز کسب رضای الهی و خشنودی خلق خدا و ایجاد جامعه‌ای سراسر شور و نشاط و امید ندارند .
رئیس ستاد بزرگداشت هفته دولت در شهرستان در ادامه با بیان اینکه هفته دولت نمادی از وحدت و همدلی میان مردم و دولت اسلامی است، خاطرنشان کرد: بزرگداشت هفته دولت از مبانی ارزشی و اعتقادی جامعه است که مسئولان جامعه باید برای برگزاری هرچه باشکوه تر آن اهتمام ورزند.
فرماندار شهرستان خمین در با تاکید بر لزوم بیان خدمات و دستاوردهای دلت ونظام جمهوری اسلامی برای مردم اظهار داشت : انتشار دستاوردها و عملکرد دولت در جامعه سبب تقویت روحیه امید و نشاط در مردم می شود.
نماینده عالی دولت در شهرستان در ادامه با تاکید بر لزوم جلب رضایتمندی مردم در برهه حساس کنونی افزود : حضور مسئولان در بین مردم و پاسخگویی شفاف به مطالبات آنها می تواند نقش موثری در جلب رضایتمندی اقشار مختلف مردم داشته باشد . 
در ادامه جلسه پس از بحث و تبادل نظر در خصوص موضوع جلسه موارد زیر جهت اجرا مصوب گردید :
1 - مقرر شد دستگاه های اجرایی شهرستان در اسرع وقت لیست پروژه های قابل افتتاح دستگاه مربوطه در هفته دولت  را به فرمانداری اعلام نمایند . 
2 – مقرر شد دستگاههای اجرایی شهرستان شاخص های توسعه ای مقایسه ای سال 1392 با سال 1399 دستگاه اجرایی مربوطه را حداکثر تا مورخ 20مرداد 99  در قالب اینفوگرافی و یا کلیپ کوتاه تهیه و به فرمانداری ارسال نمایند . 
3 – مقرر شد فرماندار شهرستان گزارشی از عملکرد دولت در شهرستان خمین را قبل از خطبه های نماز جمعه مورخ 7شهریور 99 برای نمازگزاران ارائه نماید .
4 – مقرر شد میز خدمت فرمانداری و تعدادی از ادارات شهرستان همزمان با برگزاری نماز جمعه مورخ 7 شهریور 99 در محل مصلی امام خمینی (ره) خمین برگزار گردد . 
5 – مقرر شد با هماهنگی اداره بنیاد شهید و امور ایثار گران فرماندار و تعدادی از مسئولان شهرستان در طول ایام هفته دولت با خانواده های معظم شهدا بویژه شهدای کارمند شهرستان دیدار کنند .
6 – مقرر شد نشست خبری فرماندار با خبرنگاران ، اصحاب رسانه و مطبوعات شهرستان قبل از هفته دولت برگزار و گزارشی از اقدامات دولت در شهرستان از طریق  شبکه آفتاب و خبرگزاریها و جراید استان وشهرستان خمین منعکس گردد . 
7 – مقرر گردید مراسم گرامیداشت هقته دولت و شهیدان رجایی و باهنر در یکی از ایام هفته دولت با حضور اعضای شورای اداری همزمان با نماز مغرب و عشا در محل مسجد جامع خمین برگزار گردد .
8 – مقرر شد بخشداران مرکزی و کمره با حضور در روستاهای بخش مربوطه در ایام هفته دولت نسبت به اطلاع رسانی به روستائیان در خصوص اقدامات دولت در شهرستان و بویژه روستاها اقدام نمایند .

گالری تصاویر

جلسه هماهنگی هفته دولتجلسه هماهنگی هفته دولتجلسه هماهنگی هفته دولتجلسه هماهنگی هفته دولت

دسته بندی

مسئول روابط عمومی فرمانداری خمین


  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   

   
   

  مطالب ویژه
  آخرین اخبار دفاتر استانداری

  آخرین اخبار بخشداری ها