Portal_background_image

جلسه هماهنگي تامين زيرساخت شهرك اصناف و ورزشگاه هزار نفري خمين برگزار شد

جلسه هماهنگی تامین زیرساخت شهرک اصناف و ورزشگاه هزار نفری خمین به ریاست متقی معاون برنامه ریزی و امور عمرانی فرماندار و با حضور تعدادی از مسئولان دستگاه های اجرایی مرتبط در محل فرمانداری برگزار شد .

در این جلسه پس از بحث وتبادل نظر در خصوص تامین زیر ساخت های ورزشگاه 1000 نفری خمین مقرر گردید پس از ارائه درخواست و پرداخت هزینه های قانونی ورزشگاه توسط اداره ورزش و جوانان به ادارات خدمات رسان ، مسئولان این ادارات نیز همکاری لازم جهت برقراری تاسیسات زیربنایی و انشعابات در خواستی معمول نمایند.

هم چنین مقرر گردید اداره ورزش وجوانان نسبت به تکمیل پرونده ورزشگاه 1000 نفری در شهرداری خمین اقدام وشهرداری نیز در خصوص جواز ساخت و راه دسترسی همکاری لازم معمول نماید .

در خصوص شهرک اصناف نیز مقرر گردید طبق ضوابط قانونی شرکت تعاونی احداث شهرک اصناف نسبت به ارائه درخواست مجوز آماده سازی و ساخت وساز شهرک مذکور به شهرداری مراجعه و پس از تشکیل پرونده شهرداری نیز برابر قانون همکاری لازم را جهت ادامه روند آماده سازی و ساخت وساز شهرک مذکور معمول نماید.

هم چنین مقرر گردید کارگروه تعیین مشاغل آلاینده در اسرع وقت تشکیل و نسبت به تعیین اصناف مذکور و برنامه ریزی های لازم جهت انتقال آنها به شهرک اصناف اقدام نمایند.

گالری تصاویر

جلسه هماهنگی تامین زیرساخت شهرک اصناف و ورزشگاه هزار نفری خمین جلسه هماهنگی تامین زیرساخت شهرک اصناف و ورزشگاه هزار نفری خمین جلسه هماهنگی تامین زیرساخت شهرک اصناف و ورزشگاه هزار نفری خمین

دسته بندی

مسئول روابط عمومی فرمانداری خمین


  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   

   
   

  مطالب ویژه
  آخرین اخبار دفاتر استانداری

  آخرین اخبار بخشداری ها