Portal_background_image

جلسه هماهنگي تسريع در آبرساني به روستاهاي شهرستان خمين برگزار شد

جلسه هماهنگی تسریع در آبرسانی به روستاهای شهرستان خمین از سهمیه خط کوچری به ریاست احمد طهرانی فرماندار شهرستان خمین و با حضور تاج ابادی نماینده شرکت آب منطقه ای استان ، منصوری مسئول اجرای پروژه ، تعدادی از مسئولان دستگاه های اجرایی مرتبط و جمعی از اعضای شوراهای اسلامی روستاهای هدف در محل دفتر فرماندار برگزار شد .

 دراین جلسه فرماندار شهرستان خمین اظهار داشت : در فاز اول این پروژه عملیات ابرسانی به 19 روستا از 42 روستای شهرستان اغاز گردیده است و در فاز دوم این پروژه نیز تعدادی از روستاها منجمله فشاررود ، قلعه محمد بیک ، قیدو ، مزاین ، نفیس و ... قرار دارند که خطوط اصلی این پروژه نیز اجرا گردیده است .

احمد طهرانی در ادامه افزود : به دلیل اینکه برای اجرای فاز دوم این پروژه نیاز به ایجاد مخزن می باشد اجرای این پروژه طولانی گردیده است که می طلبد شرکت اب منطقه ای نسبت به تسریع در ایجاد مخزن و اتمام پروژه اقدام نماید .

در این جلسه در خصوص نارضایتی مردم تعدادی از روستاهای شهرستان مبنی بر کمبود آب شرب علیرغم بارندگی های مناسب در سال 97 و ابتدای سال 98 نیز بحث و تبادل نظر گردید و مقرر شد شرکت اب و فاضلاب روستایی نسبت به اتخاذ تمهیدات لازم در خصوص پیشگیری از مصرف آب شرب جهت مصارف غیر شرب در روستاها اقدام لازم معمول نماید .

هم چنین در این جلسه مقرر گردید جهت تسریع در اصلاح وترمیم شبکه آبرسانی روستاها در مواقع بروز حوادث یا شکستگی های احتمالی ، شرکت اب و فاضلاب روستایی نسبت به برگزاری دوره اموزشی برای آبداران روستایی اقدام لازم معمول نماید .

گالری تصاویر

جلسه هماهنگی ابرسانی روستاییجلسه هماهنگی ابرسانی روستاییجلسه هماهنگی ابرسانی روستاییجلسه هماهنگی ابرسانی روستایی

دسته بندی

مسئول روابط عمومی فرمانداری خمین


  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   

   
   

  مطالب ویژه
  آخرین اخبار دفاتر استانداری

  آخرین اخبار بخشداری ها