Portal_background_image

جلسه هماهنگي جلوگيري از شيوع بيماري لمپي اسكين در شهرستان خمين برگزار شد

جلسه هماهنگی جلوگیری از شیوع بیماری لمپی اسکین در شهرستان خمین به ریاست احمد طهرانی فرماندار شهرستان خمین و با حضور متقی معاون برنامه ریزی و امور عمرانی فرماندار ، بخشداران مرکزی و کمره و تعدادی از مسئولین دستگاههای اجرایی مرتبط در شهرستان در محل دفتر فرماندار برگزار شد .

در این جلسه ابتدا رئیس شبکه دامپزشکی شهرستان در خصوص علائم بیماری لمپی‌اسکین ، نحوه انتقال بیماری و اقدامات لازم جهت کنترل و پیشگیری از انتقال بیماری به دامهای دیگر مطالبی را ارائه نمود .

در ادامه جلسه پس از بحث وتبادل نظر در خصوص موضوع جلسه مقرر گردید بخشداران مرکزی و کمره از طریق دهیاریها و شوراهای روستایی ، جهاد کشاورزی از طریق مراکز خدمات روستایی ، مرکز بهداشت از طریق خانه های بهداشت و دامپزشکی شهرستان نسبت به اطلاع رسانی به دامداران در خصوص این بیماری و راههای پیشگیری از شیوع بیماری منجمله تسریع در سمپاشی دامداریها اقدام لازم معمول نمایند .

هم چنین با توجه به قول مساعد دامپزشکی استان مبنی بر تهیه واکسن مورد نیاز برای واکسیناسیون دامهای سنگین مقرر گردید اداره دامپزشکی شهرستان نسبت به واکسیناسیون کلیه دامهای سنگین شهرستان از طریق اکیپ های متعدد اقدام لازم معمول نماید

اطلاع رسانی از طریق شبکه های اجتماعی در خصوص این بیماری توسط دستگاه های اجرایی مرتبط و سمپاشی متوالی میدان دام شهرستان از دیگر مصوبات این جلسه بود .

گالری تصاویر

جلسه هماهنگی جلوگیری از شیوع بیماری لمپی اسکین جلسه هماهنگی جلوگیری از شیوع بیماری لمپی اسکین جلسه هماهنگی جلوگیری از شیوع بیماری لمپی اسکین جلسه هماهنگی جلوگیری از شیوع بیماری لمپی اسکین

دسته بندی

مسئول روابط عمومی فرمانداری خمین


  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   

   
   

  مطالب ویژه
  آخرین اخبار دفاتر استانداری

  آخرین اخبار بخشداری ها