Portal_background_image

جلسه هماهنگي خريد تضميني گندم شهرستان خمين برگزار شد

جلسه هماهنگی خرید تضمینی گندم شهرستان خمین به ریاست احمد طهرانی فرماندار شهرستان خمین و با حضور ملکی معاون بازرگانی شرکت غله و خدمات بازرگانی استان ، کیشانی مسئول زراعت و باغبانی سازمان جهاد کشاورری استان ، کریمی رئیس اتحادیه تعاونی های روستایی استان و تعدادی از مسئولان دستگاه های اجرایی مرتبط در محل سالن جلسات فرمانداری برگزار شد .

در این جلسه فرماندار شهرستان خمین با تاکید بر لزوم روان سازی روند خرید و تحویل گندم از کشاورزان شهرستان اظهار داشت : ادارات ذیربط در شهرستان باید از همه ظرفیت های خود جهت خرید گندم کشاورزان استفاده کنند تا از آسیب های احتمالی به محصول کشاورزان جلوگیری گردد .

وی در ادامه افزود : حاصل دسترنج یک سال کشاورز در محصول گندم و جو است که این محصولات بایستی به موقع خریداری و بهای آن نیز به موقع پرداخت شود.

احمد طهرانی در ادامه با تاکید بر لزوم محاسبه دقیق میزان سن زدگی گندم تاکید کرد و گفت : کشاورزان با وجود کم آبی و مشکلات بسیار محصول تولید می کنند و لازم است این موضوع با دقت بیشتری انجام شود تا از بروز خسارت به کشاورزان جلوگیری گردد .

فرماندار شهرستان خمین تصریح کرد : همزمان با خرید تضمینی گندم ، هماهنگی جهت حمل این محصول هم باید انجام شود تا در کار خرید گندم خللی وارد نشود.

گالری تصاویر

جلسه هماهنگی خریدگندمجلسه هماهنگی خریدگندمجلسه هماهنگی خریدگندمجلسه هماهنگی خریدگندم

دسته بندی

مسئول روابط عمومی فرمانداری خمین


  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   

   
   

  مطالب ویژه
  آخرین اخبار دفاتر استانداری

  آخرین اخبار بخشداری ها