Portal_background_image

جلسه هماهنگي ستاد خدمات سفر شهرستان خمين برگزار شد

جلسه هماهنگی ستاد خدمات سفر شهرستان خمین به ریاست احمد طهرانی فرماندار شهرستان و با حضور معاون برنامه ریزی و امور عمرانی فرماندار و تعدادی از مسئولان دستگاه های اجرایی مرتبط در محل سالن اجتماعات فرمانداری برگزار شد .

در این جلسه فرماندار شهرستان خمین اظهار داشت : سفرهای نوروزی به زادگاه امام راحل با توجه به شیوع ویروس کرونا ممنوع است و هموطنان باید تماس تلفنی و ارتباط در فضای مجازی با بستگان را جایگزین سفر به این شهرستان کنند.

احمد طهرانی در ادامه افزود: اگرچه در فرهنگ ایرانی و توصیه‌های دینی صله رحم تاکید شده اما با توجه به اینکه تجمع و ارتباط در تقویت زنجیره انتقال کووید ۱۹ نقش محوری دارد به‌منظور حفظ سلامت شهروندان  نوروز امسال این شهرستان از پذیرش مسافران معذور است.

وی بیان کرد: برپایی چادر مسافرتی و هر گونه خدمات سفر در موادی ورودی خمین، پارک‌ها و اماکن عمومی غیرقانونی است و با خاطیان برخورد می‌شود.

فرماندار شهرستان خمین ادامه داد: اعضای شورای اداری شهرستان ملزم شده‌اند که از پذیرش مهمان در اماکن اقامتی ادارات خودداری کنند و در صورت مشاهده این موضوع  به شدت با آن مسئول برخورد می‌شود.

احمد طهرانی گفت: مدیران دستگاه‌های دولتی تا ۱۵ فروردین سال آینده در آماده باش کامل هستند و باید در هر ساعت شبانه روز پاسخگو باشند.

وی تاکید کرد : مراکز درمانی ، اماکن مسقف ، فروشگاه‌های زنجیره ای  و جایگاه‌های سوخت مهمترین مناطق پرخطر انتقال ویروس کرونا  است و باید سوخت‌گیری در جایگاه‌ با دستکش یا توسط یک فرد ثابت انجام شود.

فرماندار شهرستان خمین با اشاره به اینکه مصرف فرآورده های نفتی در این شهرستان ۲۵ درصد کاهش یافته است، ادامه داد: با خلوت شدن خیابان‌ها از حضور مردم باید مصرف سوخت به کم ترین حد ممکن برسد.

احمد طهرانی با تاکید بر زیباسازی فضای شهری اظهار داشت: چهره شهری مانند هرنوروز با هدف ایجاد نشاط  در شهروندان و در استقبال از بهار زیباسازی می‌شود.

گالری تصاویر

ستاد خدمات سفرستاد خدمات سفرستاد خدمات سفرستاد خدمات سفر

دسته بندی

مسئول روابط عمومی فرمانداری خمین


  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   

   
   

  مطالب ویژه
  آخرین اخبار دفاتر استانداری

  آخرین اخبار بخشداری ها