Portal_background_image

جلسه هماهنگي مسابقات تور دوچرخه سواري ميلاد دو نوردر شهرستان خمين برگزار شد

جلسه هماهنگی مسابقات تور دوچرخه سواری میلاد دو نوردر شهرستان خمین به ریاست متقی معاون برنامه ریزی و امور عمرانی فرماندار و با حضور کمیجانی رئیس هیات دوچرخه سواری استان ، امجدی رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان و تعدادی از مسئولان دستگاه های اجرایی مرتبط در محل فرمانداری برگزار شد .

در این جلسه رئیس هیات دوچرخه سواری استان اظهار داشت : تور دوچرخه سواری میلاد دونور از 26 مهرماه به مدت سه روز با حضور 14 تیم از لیگ برتر داخلی و تیم ملی جوانان و تیم جوانان استان مرکزی برگزارمی شود.

وی در ادامه افزود : هماهنگی برگزاری این تور با حضور نمایندگان دستگاه های اجرایی استان برگزار شده و تمهیدات لازم امنیتی، درمانی، اسکان و رفاهی برای برگزاری هر چه بهتر مسابقات اندیشیده شده است.

محمد کمیجانی افزود : هر تیم از پنج ملی پوش دو چرخه سوار و چهار نفر عوامل اجرایی تشکیل شده است.

وی با بیان اینکه این مسابقات در سه مرحله و به مسافت 360 کیلومتر برگزار می شود اظهار داشت: مسابقات 26 مهر ماه در اراک، 27 مهرماه در شهر مهاجران و 28 مهرماه سال جاری نیز در خمین برگزار می شود.

رئیس هیات دوچرخه سواری استان مرکزی افزود: مسابقات دوچرخه سواری میلاد دو نور از سال 75 پایه ریزی شد و با ثبت در تقویم فدراسیون جهانی، بین المللی شد.

کمیجانی افزود: وقفه ای در برگزاری مسابقات به دلیل تنگناهای مالی به وجود آمد که امسال این مسابقات احیا و به صورت ملی برگزار می شود اما تلاش می شود با فراهم کردن زیر ساخت های لازم و گزارش نهایی به فدراسیون جهانی دوچرخه سواری از سال آینده بین المللی برگزار شود.


دسته بندی

مسئول روابط عمومی فرمانداری خمین


  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   

   
   

  مطالب ویژه
  آخرین اخبار دفاتر استانداری

  آخرین اخبار بخشداری ها