Portal_background_image

جلسه هم انديشي سازمانهاي مردم نهاد شهرستان خمين برگزار شد

جلسه هم اندیشی سازمانهای مردم نهاد شهرستان خمین باحضور احمد طهرانی فرماندار شهرستان خمین ، انصاری سرپرست حوزه سیاسی ، امنیتی و اجتماعی فرمانداری و جمعی از مدیران عامل سازمان های مردم نهاد شهرستان در محل فرمانداری برگزار شد .

در این جلسه فرماندار شهرستان خمین با اشاره به اهمیت سازمان های مردم نهاد اظهار داشت : سازمانهای مردم نهاد نمود عینی بحث مشارکت های اجتماعی در جامعه هستند و با توجه به اینکه این سازمانها غیر دولتی هستند و با اهداف غیر انتفاعی تشکیل می شوند می توانند به عنوان بازوان توانمندی در کنار سازمانهای دولتی باشند وبدون هیچ چشم داشتی به جامعه ارائه خدمت کنند .

وی در ادامه افزود : یکی از مسائل مهم حوزه سمن ها رعایت سه اصل غیر سیاسی ، غیر دولتی و غیر انتفاعی بودن اقدامات و برنامه های آنهاست و اگر سمن ها به این سه اصل پایبند باشند در اجرای وظایف و استفاده صحیح از اختیارات خود موفق خواهند بود .

احمد طهرانی تصریح کرد : با توجه به در پیش بودن انتخابات در سال اتی سمن های شهرستان باید اصل غیر سیاسی بودن خود را حفظ کنند تا از سوء استفاده های احتمالی از انها جلوگیری شود .

فرماندار شهرستان خمین در ادامه افزود : توجه به بحث فرهنگ در جامعه باید به عنوان یکی از شاخص های توسعه ای در دستور کار سمن های شهرستان قرار گیرد .

وی در ادامه افزود : مطالبه گری سازمان های مردم نهاد از دستگاه های اجرایی باید بر اساس اهداف سمن و توجه به محدودیت های قانونی دستگاه های اجرایی انجام شود .

در این جلسه در خصوص پیگیری خانه جوان ، خانه سازمان های مردم نهاد و تاسیس سمن هایی با حوزه کاری تخصصی بحث و تبادل نظر و اتخاذ تصمیم گردید .

در پایان این جلسه نیز از تعدادی از مدیران عامل سمن های فعال شهرستان نیز با اهدای لوح سپاس و هدایایی تجلیل شد .

گالری تصاویر

هم اندیشی سازمان های مردم نهادهم اندیشی سازمان های مردم نهادهم اندیشی سازمان های مردم نهادهم اندیشی سازمان های مردم نهادهم اندیشی سازمان های مردم نهادهم اندیشی سازمان های مردم نهادهم اندیشی سازمان های مردم نهاد

دسته بندی

مسئول روابط عمومی فرمانداری خمین


  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   

   
   

  مطالب ویژه
  آخرین اخبار دفاتر استانداری

  آخرین اخبار بخشداری ها