Portal_background_image

حجت السلام والمسلمين حسين بهجتي از اساتيد حوزه ودانشگاه : جنگ نرم خطرناك ترين جنگ قرن است .

حجت الاسلام والمسلمین بهجتی استاد حوزه و دانشگاه در نشست شورای اداری با موضوع اخلاق اداری گفت: جنگ نرم خزنده ترین و خطرناکترین جنگ قرن 21 است که با شبهه سازی و اختلاف اندازی بین مسئوولان و مردم دینداری را سخت می کند.

نشست شورای اداری شهرستان خمین با موضوع اخلاق اداری با حضور سید مهدی ساداتی فرماندار شهرستان خمین ، حجت السلام والمسلمین حسین بهجتی از اساتید حوزه ودانشگاه ، اعضای شورای اداری و تعدادی از کارکنان ادارات شهرستان در محل سالن اجتماعات بیت حضرت امام (ره) برگزار شد .
 در این نشست حجت الاسلام والمسلمین بهجتی اظهار داشت : اسلام با پیروزی انقلاب اسلامی بعد از 13 قرن دوباره احیا شد و انقلاب اسلامی ایران دنیای شرک و نفاق را به تلاطم انداخت و دشمنان از همه دسیسه ها از جمله جنگ گرم، جنگ سرد و جنگ نرم برای انهدام این انقلاب استفاده کردند. وی در ادامه بیان کرد: شکل گیری، تثبیت، اقتدار و رشد انقلاب اسلامی ایران به عنوان مقدمه ظهور ولی عصر در هیچ معادله علمی و ریاضی نمی گنجد.
استاد حوزه و دانشگاه ادامه داد: نائب امام زمان و تفکر او از این محیط و فضا جهانی شد و بنابه فرموده مقام معظم رهبری امام خمینی (ره) حقیقت همیشه زنده تاریخ است.
حجت الاسلام بهجتی امام خمینی (ره) را معیار ارزیابی و تشخیص دانست و تصریح کرد: شخصیت امام راحل آسمانی و شخصیت امت وی هم آسمانی است.
حجت الاسلام بهجتی ادامه داد : براساس حدیث نبوی مردمی در مشرق زمین قیام می کنند و زمینه را برای ظهور و حکومت قائم آل محمد(ص) آماده می کنند.
وی توضیح داد : سرزمین موعود دیگری به نام یهودیان ثبت شده که از نیل تا فرات است و این سرزمین توسط یهودیان با الگوبرداری از دین اسلام بعنوان دین کامل جعل شده است.
این استاد حوزه و دانشگاه تاکید کرد: سرزمین موعود راستین ایران است که بر اساس تفاسیر المیزان و شش آیه در قرآن در این زمینه استناد می شود
وی گفت: ظهور شامل دفعی و تدریجی است و ظهور تدریجی با انقلاب اسلامی ایران صورت گرفته است.
وی ظهور را آشکار شدن یک قدرت بی بدیلی دانست و ادامه داد: این قدرت مغلوب هیچ یک از قدرت های عالم نمی شود بلکه به مرور به سمت و سوی اقتدار پیش می رود تا به همه قدرت های عالم چیره شود.
حجت الاسلام بهجتی تاکیدکرد : دشمنان 200 سال برای سکولاریسم تبلیغ کردند و وکمونیست ها دین را افیون جامعه اعلام کردند اما امروز همه، قانون اساسی ایران را از پیشرفته ترین قوانین دنیا می دانند.
استاد حوزه و دانشگاه با اشاره به نامه مقام معظم رهبری به جوانان دنیا و دعوت از آنان برای شناخت اسلام تصریح کرد: این نامه باعث شد که آنها بپرسند چه رازی در خاورمیانه است که توجه جهان را به این منطقه جلب کرده و چرا با وجود این همه جنگ، در ایران آرامش و امنیت برقرار است.
این استاد حوزه و دانشگاه خاطر نشان کرد: باید قدر نظام حاکمیت و ولایت فقیه را دانست و همه اقشار جامعه از جمله روحانیون و گروهها و اقشار مختلف با حفظ وحدت و انسجام کشور را آباد کنند.
 

گالری تصاویر

نشست شورای اداری با موضوع اخلاقنشست شورای اداری با موضوع اخلاقنشست شورای اداری با موضوع اخلاقنشست شورای اداری با موضوع اخلاقنشست شورای اداری با موضوع اخلاقنشست شورای اداری با موضوع اخلاقنشست شورای اداری با موضوع اخلاقنشست شورای اداری با موضوع اخلاقنشست شورای اداری با موضوع اخلاقنشست شورای اداری با موضوع اخلاقنشست شورای اداری با موضوع اخلاق

دسته بندی

مسئول روابط عمومی فرمانداری خمین


  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   

   
   

  مطالب ویژه
  آخرین اخبار دفاتر استانداری

  آخرین اخبار بخشداری ها