Portal_background_image

فرماندار شهرستان خمين : خانواده هاي شهدا ميراث داران انقلاب اسلامي و سرمايه هاي معنوي كشور به شمار مي روند .

فرماندار شهرستان خمین در دیدار با خانواده شهید علی محمد نظری اظهار داشت : خانواده های شهدا میراث داران انقلاب اسلامی و سرمایه های معنوی کشور به شمار می روند .

سید مهدی ساداتی فرماندار شهرستان خمین بهمراه حجت الاسلام والمسلمین حسینی امام جمعه خمین شامگاه دوشنبه 20 دی 95 با خانواده شهید علی محمد نظری دیدار کردند .
در حاشیه این دیدار فرماندار شهرستان خمین اظهار داشت : خانواده‌های شهدا ، ایثارگران و جانبازان، بزرگترین سرمایه‌های معنوی انقلاب و ملت هستند که یاد آنان اشاعه ارزش‌های ایثار و پایداری در جامعه محسوب می‌شود.  وی در ادامه افزود : این خانواده ها مایه افتخار جامعه، میراث داران انقلاب اسلامی و سرمایه های معنوی کشور به شمار می روند و خدمت به آنها افتخاری بسیاربزرگ محسوب می شود.
سید مهدی ساداتی در ادامه افزود : تکریم و تعظیم شعائر انقلاب اسلامی و دفاع مقدس بر همگان واجب است و مسئولان باید سنت دید و بازدید از منازل خانواده های شهدا و ایثارگران را سرلوحه فعالیت های خود قرار دهند.
 

گالری تصاویر

دیدار با خانواده شهید علی محمد نظریدیدار با خانواده شهید علی محمد نظریدیدار با خانواده شهید علی محمد نظریدیدار با خانواده شهید علی محمد نظری

دسته بندی

مسئول روابط عمومی فرمانداری خمین


  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   

   
   

  مطالب ویژه
  آخرین اخبار دفاتر استانداری

  آخرین اخبار بخشداری ها