Portal_background_image

فرماندار شهرستان خمين : خيرين مدرسه ساز بازوان توانمند دولت در امر مدرسه سازي هستند .

فرماندار شهرستان خمین در مراسم تجلیل از خانواده مرحوم حاج محمد طاهر نجاری اظهار داشت : خیرین مدرسه ساز بازوان توانمند دولت در امر مدرسه سازی هستند .

طی مراسمی با حضور سید مهدی ساداتی فرماندار شهرستان خمین ، نجاری بخشدار مرکزی ، مدیر و معاونین آموزش و پرورش و جمعی از اعضای مجمع خیرین مدرسه ساز شهرستان از خانواده مرحوم حاج محمد طاهر نجاری از اعضای سابق مجمع تجلیل شد . 
در این مراسم فرماندار شهرستان خمین اظهار داشت : مدرسه خانه دوم دانش‌آموزان است و آسایش و امنیت آنها باید در این مکان به طور کامل تامین شود و سرمایه‌گذاری در این عرصه اولویت بالایی دارد و اجر و پاداش اخروی آن بی‌نظیر است . وی در ادامه افزود : خیران الگو و نماد سخاوت هستند که از امور روزمره خود می‌کاهند و در راه خیر قدم می‌گذارند.
سید مهدی ساداتی گفت : خیرین با این عمل خود هم دین و دنیا و هم آخرت خود را حفظ می‌کنند و از همه مهم‌تر نام نیک است که از آنها باقی می‌ماند.
شایان ذکر است مرحوم حاج محمد طاهر نجاری از فرهنگیان سخی و نیکوکاری بود که علاوه برتلاش و فعالیت سی ساله در امر تعلیم و تربیت در امر مدرسه سازی نیز پیش قدم بوده است .
در این مراسم با اهدای لوح سپاس و هدایایی از خانواده آن مرحوم تجلیل شد .

 

گالری تصاویر

تجلیل از محمد طاهر نجاریتجلیل از محمد طاهر نجاریتجلیل از محمد طاهر نجاریتجلیل از محمد طاهر نجاریتجلیل از محمد طاهر نجاریتجلیل از محمد طاهر نجاریتجلیل از محمد طاهر نجاریتجلیل از محمد طاهر نجاریتجلیل از محمد طاهر نجاریتجلیل از محمد طاهر نجاری

دسته بندی

مسئول روابط عمومی فرمانداری خمین


  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   

   
   

  مطالب ویژه
  آخرین اخبار دفاتر استانداری

  آخرین اخبار بخشداری ها