Portal_background_image

فرماندار شهرستان خمين : در آستانه ايام نوروز و در راستاي پيشگيري از شيوع ويروس كرونا در شهرستان خمين ، محدويت هاي ترافيكي و عبور و مرور در اين شهرستان اعمال مي شود .

فرماندار شهرستان خمین در گفتگو با روابط عمومی فرمانداری اظهار داشت : در آستانه ایام نوروز و در راستای پیشگیری از شیوع ویروس کرونا در شهرستان خمین ، محدویت های ترافیکی و عبور و مرور در این شهرستان اعمال می شود .

احمد طهرانی فرماندار شهرستان خمین اظهار داشت : بر اساس بازدید میدانی صورت گرفته توسط اعضای شورای تامین و تعدادی از مسئولان دستگاه های اجرای ذیربط و باستناد مصوبات شورای تامین شهرستان از روز سه شنبه مورخ 98/12/27محدودیت های ترافیکی در سطح شهر ، ممنوعیت ورود خودروهای غیر بومی به شهر و طرح غربالگری به شرح زیر در شهرستان خمین اعمال می گردد .

1 – ورودی شهرستان خمین از سمت محور الیگودرز مسدود گردیده و خودروهای عبوری که قصد گذر از شهرستان خمین را دارند باید از کمربندی جنوبی خمین تردد نمایند و همشهریان و افرادی نیز که قصد ورود به شهر خمین را دارند باید پس از عبور از کمربندی جنوبی از مسیر میدان حجاب به شهر وارد شوند .

2 – ورودی و خروجی شهر خمین از سمت میدان شهدای کمره (انتهای خیابان مصطفی خمینی ) مسدود و ورود و خروج خودروهای بومی و پلاک شهرستان از طریق میدان 9 دی امکان پذیر خواهد بود .

3 - ورودی خمین از سمت میدان امام خمینی ( میدان آزادی – جاده تهران خمین ) به سمت شهر خمین و بلوار شهدای گردان روح الله مسدود بوده و خودروهایی که قصد ورود به شهر را دارند باید از مسیر رمپ کناری پل تقاطع غیر همسطح واقع در ابتدای محور خمین – محلات وارد کمربندی شرقی شده و به سمت میدان حجاب و سپس داخل شهر تردد کنند .

4 -  کلیه محورهای فرعی منتهی به شهر خمین توسط اداره راهداری و حمل ونقل و شهرداری خمین مسدود خواهد شد .

5 – ورودی خیابان قیام به سمت گلزار شهدا از سمت روستای فرفهان (میدان قیام ) مسدود بوده و افرادی که قصد ورود به شهر را دارند می توانند از ورودی میدان 9 دی و یا میدان حجاب واقع در محور گلپایگان به شهر وارد شوند .

6- از تاریخ 98/12/27تا اطلاع ثانوی از ساعت 9 صبح لغایت 9 شب محدودیت های ترافیکی در مرکز شهر اعمال شده و ورود خودروها از سه نقطه ابتدای خیابان آیت الله سعیدی به سمت میدان انقلاب ، میدان 15 خرداد به سمت میدان انقلاب و خیابان امام خمینی (ره) حد فاصل بیت امام به سمت میدان انقلاب ممنوع می باشد و خودروهای متخلف که در محل های مذکور تردد نمایند توسط پلیس راهور اعمال قانون خواهند شد .

با توجه به تصمیمات اتخاذ شده تنها ورودی های شهرخمین میدان 9 دی و میدان حجاب واقع در محور گلپایگان می باشد و اکیپ های غربالگری به صورت 24 ساعت در میادین مذکور مستقر و از ورود خودروهای غیر بومی به شهرستان جلوگیری خواهند نمود . بنابر این توصیه می گردد همشهریان از ترددهای غیر ضروری در سطح شهر و روستاهای تابعه خودداری نمایند و مسئولین و خدمتگزاران خود را در کنترل و شکست بیماری کرونا یاری نمایند . 


دسته بندی

مسئول روابط عمومی فرمانداری خمین


  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   

   
   

  مطالب ویژه
  آخرین اخبار دفاتر استانداری

  آخرین اخبار بخشداری ها