Portal_background_image

دومين جلسه ستاد گراميداشت دهه فجر شهرستان خمين برگزار شد

دومین جلسه ستاد گرامیداشت دهه فجر شهرستان خمین به ریاست احمد طهرانی فرماندار شهرستان و با حضور حجت الاسلام والمسلمین حسینی پور امام جمعه خمین و اعضای ستاد و دستور کار جمع بندی مصوبات کمیته های 13 گانه زیر مجموعه ستاد و برنامه ریزی جهت مراسم روز 12 بهمن و ایام الله دهه مبارک فجر در محل فرمانداری برگزار شد .

در این جلسه فرماندار شهرستان خمین اظهار داشت : 13 کمیته زیر مجموعه ستاد برگزاری چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی با هدف تبیین هرچه بیشتر دستاوردها ی انقلاب اسلامی در این شهرستان تشکیل شده است.

احمد طهرانی افزود : محور شعارهای ایام الله دهه فجر امسال با توجه به چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی شعار افتخار به گذشته و امید به آینده است.

وی خاطرنشان کرد : توجه به دستاوردهای انقلاب اسلامی و برگزاری برنامه های ویژه برای از بین بردن نا امیدی و تبیین توطئه های دشمنان از محورهای ستاد گرامیداشت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی است.

فرماندار شهرستان خمین ادامه داد: دشمنان نظام با اعمال سخت ترین تحریم ها و ترویج فضای نا امیدی در جامعه تلاش می کند کشور را به عقب ببرد در حالیکه ملت هوشیار همواره پای انقلابشان هستند.

احمد طهرانی با اشاره به تقارن دهه فجر امسال با شهادت حضرت فاطمه(س)گفت: برنامه ریزی کمیته های مختلف ستاد گرامیداشت دهه فجر با محوریت شهادت این بانوی بزرگوار باشد.

وی با اشاره به اینکه انقلاب اسلامی با رهبری مدبرانه وحضور مردم به پیروزی رسید، گفت: انسجام و اتحاد بین مقام معظم رهبری، مردم و مسئولان در سخنرانی های برنامه های چهلمین سالگرد انقلاب اسلامی مورد تاکید قرار گیرد.

احمد طهرانی ادامه داد: نمایشگاه دستاوردهای انقلاب درحوزه های مختلف به منظور افزایش آگاهی جوانان از دستاوردهای انقلاب در این شهرستان برگزار می شود.

فرماندار شهرستان خمین در بخش دیگری از سخنانش با اشاره به دهه بصیرت، ادامه داد: حضور گسترده مردم در برنامه های این دهه توطئه دشمنان نظام را خنثی می کند.

احمد طهرانی تاکید کرد: ایجاد نارضایتی در جامعه نسبت به نظام و مسئولان راهبرد دشمن برای ضربه زدن انقلاب است و بصیرت مردم و تدبیر مسئولان در ایجاد رضایتمندی جامعه ضروری است.

در ادامه امام جمعه خمین نیز گفت: بازگویی و تشریح دستاوردهای ارزشمند حیات 40 ساله انقلاب اسلامی باعث نشاط و انگیزش بیشتر در جامعه شده و توطئه های دشمنان را بی اثر می کند.

وی افزود: شبهه افکنی نسبت به ارزشهای نظام در نسل جوان توطئه دشمن است که باید با هوشیاری این دسیسه ها را نقش برآب کرد.

حجت الاسلام والمسلمین حسینی پور ادامه داد: در آستانه چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی، دستاوردهای این انقلاب برای نسل های آینده ساز تبیین و تشریح و اقدامات ارزشمند و دستاوردهای انقلاب با دوران قبل ازپیروزی انقلاب مقایسه شود.

امام جمعه خمین اظهار داشت: دشمنان نظام می دانند که ملت انقلابی ایران باوجود سلایق مختلف سیاسی، متحدتر از گذشته پای آرمان ها ایستاده و از ارزش ها و داشته های دینی، علمی، اقتصادی، فرهنگی و اجتماعی خود دفاع می کند.

حجت الاسلام حسینی پور تاکید کرد: به منظور گرامیداشت 40 سالگی انقلاب باید توانمندی ها با قوت بیشتر مطرح شود و با بیان آن ها مردم را امیدوارتر ساخت.

وی افزود: آموزش و پرورش نقش موثری را در این زمینه ایفا می کند و ارزش های انقلاب اسلامی در این نهاد آموزشی های با شیوه ای جذاب بیان شود.


دسته بندی

مسئول روابط عمومی فرمانداری خمین


  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   

   
   

  مطالب ویژه
  آخرین اخبار دفاتر استانداری

  آخرین اخبار بخشداری ها