Portal_background_image

رئيس جديد آب وفاضلاب روستايي شهرستان خمين معرفي شد

طی مرسمی با حضور احمد طهرانی فرماندار شهرستان خمین و عرفانی نسب مدیر عامل شرکت اب وفاضلاب روستایی استان ، رئیس جدید اداره اب وفاضلاب روستایی خمین معرفی شد .

در این آئین ابتدا مدیر عامل شرکت اب وفاضلاب روستایی استان ضمن ارائه گزارشی از وضعیت آبرسانی به روستاهای استان ظهار داشت :  در حال حاضر آبرسانی سیار در شهرستان های اراک، ساوه، دلیجان، خمین و آشتیان انجام می شود که آب آشامیدنی حدود 20 هزار نفر با تانکر تامین می شود.

وی ادامه داد: بارندگی های مناسب در بهار امسال به ویژه در شازند و تفرش که از چشمه و قنات بسیار برخوردارند، به مدیرت منابع آبی استان کمک شایانی کرد.

عرفانی نسب اظهار کرد: اکنون آب آشامیدنی 80 روستای شازند و تفرش از منابع چشمه ها تامین می شود. 

وی با اشاره به کمبود منابع آبی در خمین تصریح کرد: عملیات آبرسانی به پنج روستای این شهرستان با تانکر انجام می شود.
مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب روستایی استان گفت: تا کنون 17 روستای خمین به خط انتقال آب کوچری متصل شده است و پیش بینی می شود در مرحله اول و دوم اجرای این طرح، 42 روستا به این خط متصل شوند.

عرفانی نسب تصریح کرد: این شرکت 30 میلیارد ریال بابت هزینه آب بهای مصرفی از مشترکان روستایی طلبکار است.

وی ادامه داد: 146 هزار و 139 مشترک آب روستایی و 794 مشترک آب و فاضلاب در روستاهای ابراهیم آباد اراک و راونج دلیجان از خدمات آب و فاضلاب روستایی بهره مند هستند و اجرای شبکه فاضلاب در سه روستای خمین نیز در حال اجرا است.

در ادامه فرماندار خمین نیز در سخنانی گفت: سازمان های مردم نهاد در کنار بخش دولتی نقش تاثیرگذاری در رعایت الگوی مصرف آب دارند.

احمد طهرانی در ادامه با اشاره به خط انتقال آب کوچری اظهار داشت: این طرح کمبود آب 17 روستای این شهرستان را برطرف کرد و تا چند روز آینده سه روستای دیگر از این طرح بهره مند می شوند.

در این آئین آقای مسعود عالی بعنوان رئیس جدید اداره آ وفاضلاب شهرستان خمین معرفی و از آقای داود رضایی رئیس پیشین این اداره تجلیل شد .

گالری تصاویر

معارفه رئیس جدید اب وفاضلاب روستاییمعارفه رئیس جدید اب وفاضلاب روستاییمعارفه رئیس جدید اب وفاضلاب روستاییمعارفه رئیس جدید اب وفاضلاب روستاییمعارفه رئیس جدید اب وفاضلاب روستایی

دسته بندی

مسئول روابط عمومی فرمانداری خمین


  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   

   
   

  مطالب ویژه
  آخرین اخبار دفاتر استانداری

  آخرین اخبار بخشداری ها