Portal_background_image

رئيس جديد اداره تعزيرات حكومتي شهرستان خمين معرفي شد

طی مراسمی با حضور احمد طهرانی فرماندار شهرستان خمین ، رزاقی مدیر کل تعزیرات حکومتی استان ، تعدادی از اعضای شورای تامین و جمعی از مسئولان دستگاه های اجرایی رئیس جدید اداره تعزیرات حکومتی شهرستان خمین معرفی شد .

در این آئین فرماندار شهرستان خمین اظهار داشت : رضایتمندی مردم مهمترین تکلیف کارگزاران است چراکه تلاش مسئولان بدون رضایتمندی مردم نتیجه‌ای ندارد.

احمد طهرانی در ادامه افزود: خدمت صادقانه، پاسخگویی شفاف و برخورد قاطعانه با متخلفان مهمترین شاخصه‌های رضایت مردم از عملکرد مسئولان نظام است.

وی ادامه داد: نظارت بر فعالیت های اقتصادی باید به دور از منافع شخصی و بر اساس شرح وظایف باشد و صدور سریع احکام متخلفان از مطالبات به حق مردم است.

فرماندار شهرستان خمین بهبود شرایط معیشت، اشتغال و تنظیم بازار را از دغدغه‌های مهم مردم بیان کرد و ادامه داد: در زمان تحریم اقتصادی کشور با نظارت قاطعانه می‌توان از سو استفاده بسودجویان جلوگیری کرد.

احمد طهرانی تاکید کرد: برخورد با متخلفان اقتصادی فقط بر عهده تعزیرات نیست بلکه تمام دستگاه‌ها باید در این زمینه احساس مسئولیت کنند.

وی گفت: جلوگیری از خروج بدون مجوز گندم از خمین از مسایل مهم اقتصادی این شهرستان در زمان برداشت گندم است و نظارت این بخش باید فراگیر و جدی باشد.

در ادامه مدیر کل تعزیرات حکومتی استان نیز اظهار داشت : در حال حاضر میانگین زمان رسیدگی به پرونده های قاچاق کالا و ارز استان مرکزی ۳۶ روز است و سرعت بخشی به صدور احکام این بخش اولویت این استان است.

وی در ادامه افزود : میانگین رسیدگی به پرونده های بهداشتی و درمانی این استان نیز ۱۰ روز است.

سلیمان رزاقی افزود: با وجود مشکلات و برخی کمبودها برخورد با متخلفان در مجموعه تعزیرات استان مرکزی وضعیت مطلوبی دارد.
مدیرکل تعزیرات حکومتی استان مرکزی اظهار داشت: قانون برای متخلفان مجازات های بازدارنده، حبس و انفصال از خدمات دولتی مشخص کرده است.

رزاقی گفت: نظارت و بازرسی مستمر بر فعالیت های اصناف سبب کاهش تخلفات تعزیراتی در جامعه می شود.

در پایان این مراسم از زحمات سید مسعود موسوی رئیس پیشین اداره تعزیرات حکومتی شهرستان تقدیر و امیر طهماسبی به عنوان رئیس جدید این اداره معرفی شد.

گالری تصاویر

معرفی رئیس تعزیراتمعرفی رئیس تعزیراتمعرفی رئیس تعزیراتمعرفی رئیس تعزیراتمعرفی رئیس تعزیراتمعرفی رئیس تعزیرات

دسته بندی

مسئول روابط عمومی فرمانداری خمین


  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   

   
   

  مطالب ویژه
  آخرین اخبار دفاتر استانداری

  آخرین اخبار بخشداری ها