Portal_background_image

راهپيمايي يوم الله 13 آبان در شهرستان خمين برگزار شد

همزمان با سراسر کشور مراسم راهپیمایی روز 13 آبان ، روز دانش آموز و روز ملی مبارزه با استکبار جهانی در روز یکشنبه 13 آبان 97 با حضور مسئولان و اقشار مختلف مردم منجمله مسوولان وکارکنان دستگاههای اجرایی ، فرهنگیان ، روحانیون ، دانشگاهیان ، دانش آموزان و... در شهرستان خمین برگزار گردید .

شرکت کنندگان در این راهپیمایی حماسی با سر دادن شعارهای مرگ بر آمریکا ،‌ مرگ بر اسرائیل،‌ هیهات من الذله ،‌ ای رهبر آزاده ،‌ آماده ایم آماده،  یوم الله 13 آبان را گرامی داشتند .

در حاشیه این مراسم امام جمعه خمین اظهار داشت : 13 آبان صحنه اتحاد و انسجام ملت ایران و بیانگر روحیه استکبارستیز آنان است و ملت انقلابی با حضور گسترده در راهپیمایی پیام معناداری به آمریکا دادند.

وی در ادامه افزود: مردم مومن و انقلابی با حضور گسترده در راهپیمایی نشان دادند که از تحریم و تهدید دشمن نمی ترسند و تا پای جان از انقلاب و نظامشان دفاع می کنند.

وی اظهارداشت: یوم الله 13 آبان یادآور سه حادثه مهم تاریخی، تبعید امام راحل، به خاک و خون کشیدن دانش جویان و دانش آموزان و تسخیر لانه جاسوسی آمریکا در ایران است.

امام جمعه خمین گفت: حضور با شکوه دانش آموزان در این روز به استکبار جهانی اعلام کرد که جوانان ایران اسلامی آگاه و بصیر هستند و با همت و اراده خود آینده کشورشان را می سازند.

حجت الاسلام حسینی پور اظهار داشت: ملت ایران درس آموخته مکتب حسینی هستند و همیشه در صحنه ایران اسلامی مبارزه با طاغوت و استکبار را آغاز کردند و با ایمان به وعده های الهی در این مبارزه پیروز می شوند.

وی تاکید کرد: دانش آموزان به عنوان نسل سرنوشت ساز با حضور خود نشان دادند که می توانند پرچم پر افتخار انقلاب اسلامی را همواره برافراشته نگه دارند.

امام جمعه خمین افزود: دشمنان نظام امروز ضعیف تر از گذشته شدند و توان مقابله با اقتدار و عظمت جهانی انقلاب اسلامی را ندارند.

گالری تصاویر

راهپیمایی 13 آبانراهپیمایی 13 آبانراهپیمایی 13 آبانراهپیمایی 13 آبانراهپیمایی 13 آبانراهپیمایی 13 آبانراهپیمایی 13 آبانراهپیمایی 13 آبانراهپیمایی 13 آبانراهپیمایی 13 آبانراهپیمایی 13 آبانراهپیمایی 13 آبان

دسته بندی

مسئول روابط عمومی فرمانداری خمین


  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   

   
   

  مطالب ویژه
  آخرین اخبار دفاتر استانداری

  آخرین اخبار بخشداری ها