Portal_background_image

راهپيمايي يوم الله 22 بهمن در شهرستان خمين برگزار شد

همزمان با سراسر کشور راهپیمایی با شکوه یوم الله 22 بهمن 98 در شهرستان خمین با حضور مسولان و جمع کثیری از اقشار مختلف مردم برگزار شد

در این راهپیمایی که از محل میدان پانزده خرداد شروع شد و تا محل میدان مدرس ادامه پیدا کرد ، راهپیمایان با سردادن شعارهایی همچون «مرگ بر آمریکا» ، «این همه لشکر آمده به عشق رهبر آمده»، «نهضت ما نهضت پاینده است ۲۲ بهمن ما زنده است» ، «ملت ما بیدار است از آمریکا بیزار است»،« ۲۲ بهمن ماه یوم الله یوم الله است  بنیانگذار نهضت روح الله روح الله است»،«  نه سازش نه تسلیم» و« یا حسین»  خشم و انزجار خود را از استکبار جهانی و بدخواهان نظام به نمایش گذاشتند .

در این راهپیمایی امام جمعه خمین اظهار داشت : طرح معامله قرن ضعف استکبار جهانی و اسرائیل را به تمام ملتهای جهان ثابت کرد.

حجت الاسلام والمسلمین سید علی حسینی پور در ادامه افزود: معامله قرن طرح خطرناکی است اما براساس فرمایش مقام معظم رهبری این طرح قبل از ترامپ نابود می شود.

وی ادامه داد: افرادی نظیر یاسر عرفات که به دنبال مذاکره با آمریکا بودند امروز متوجه شدند مذاکره با آمریکا سبب ذلت می شود.

امام جمعه خمین حضور مردم در راهیپمایی امسال را بی نظیر دانست و  اظهار داشت:  ملت ایران با ایمان، معتقد و پیرو اهل بیت (ع) است اما دشمنان در دوران قبل از انقلاب اسلامی این ملت را با شکنجه ضعیف کردند.

حجت الاسلام حسینی پور گفت: اقتدار مردم ایران در جهان، سیاست مقتدر و اقتصاد مستقل از دستاوردهای انقلاب اسلامی است.

وی تاکید کرد: اگر استکبار جهانی برخلاف ادعایش که پس از حمله به پایگاه نظامی آمریکا درعراق ۵۲ نقطع از ایران را مورد حمله قرار می دهد به دلیل ضعف نتوانست هیچ اقدامی کند.

امام جمعه خمین افزود:  دشمنان نظام با وجود ضعف ازتمام توان خود برای آسیب به نظام اسلامی استفاده می کنند.

حجت الاسلام حسینی پور با اشاره به برگزاری انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی در دوم اسفند امسال تصریح کرد: دشمنان تلاش می کنند مردم را از حضور در انتخابات باز دارند چراکه این انتخابات پشتوانه مهمی برای حرکت نظام در آینده است.

وی گفت: در چهل سالگی دوم انقلاب مردم بصیر باید نمایندگان انقلابی و شجاع را انتخاب کنند زیرا این نمیاندگان می توانند به وزیر انقلابی و با کفایت رای دهند.

 در پایان راهپیمایی بیانیه  ۶ بندی با موضوع  حضور گسترده در انتخابات، اخراج نیروهای اشغالگر از منطقه و اجرای بیانیه گام دوم انقلاب قرائت شد.

گالری تصاویر

راهپیمایی 22 بهمن راهپیمایی 22 بهمن راهپیمایی 22 بهمن راهپیمایی 22 بهمن راهپیمایی 22 بهمن راهپیمایی 22 بهمن راهپیمایی 22 بهمن

دسته بندی

مسئول روابط عمومی فرمانداری خمین


  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   

   
   

  مطالب ویژه
  آخرین اخبار دفاتر استانداری

  آخرین اخبار بخشداری ها