Portal_background_image

روساي آب وفاضلاب شهرستان خمين و شهر قورچي باشي معرفي شدند

طی مرسمی با حضور احمد طهرانی فرماندار شهرستان خمین ، عرفانی نسب مديرعامل شركت آب و فاضلاب استان و متقی معاون برنامه ریزی و امور عمرانی فرماندار ، روسای اداره اب وفاضلاب شهرستان خمین و شهر قورچی باشی معرفی شدند .

در این آئین فرماندار شهرستان خمین اظهار داشت : عملکرد آب و فاضلاب روستایی این شهرستان برای تامین آب روستاها در سال های خشکسالی قابل قبول است.

احمد  طهرانی ادامه داد: مدیریت مصرف آب کلید مقابله با بحران است و اهمیت این موضوع باید به درستی تبیین شود تا این سرمایه ارزشمند برای نسل‌های آینده حفظ شود.

وی اظهار داشت: منابع سفره های آب زیرزمینی موجود سرمایه ای برای همه نسل هاست و در صورت استفاده نادرست در چند سال آینده کشور با بحران بی آبی مواجه خواهد شد .

در ادامه مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان مرکزی نیز بدهی مشترکان آب این استان را در مجموع ۳۵۰ میلیارد ریال بیان کرد و گفت: این بدهی به دلیل پرداخت نشدن قبوض آب‌بها از سوی مشترکان حوزه‌های مختلف ایجاد شده است.

یوسف عرفانی نسب در ادامه افزود: ۳۰۰ میلیارد ریال از این بدهی مربوط به مشترکان شهری است و مشترکان روستایی ۵۰ میلیارد ریال بدهی دارند.

وی اظهار داشت:  سه هزار و ۲۰۰ لیتر آب شرب بهداشتی در استان تولید و مصرف شده و مصرف آب استان در آستانه سال جدید و آغاز خانه تکانی ها افزایش یافته است.

مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان مرکزی  ادامه داد: هر ساله و با توجه به اهتمام مردم برای انجام شست و شوهای آخر سال، میزان مصرف آب افزایش می یابد.

وی گفت:  به مردم توصیه می شود از روش هایی برای شست و شوها استفاده کنند که کمترین میزان مصرف آب را به همراه داشته باشد. 
مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان مرکزی از بازسازی ۲۰ حلقه چاه در استان در سال جاری خبر داد و افزود: ۶ حلقه چاه نیز در شهرهای مامونیه، ساوه و فراهان حفر شده است.

عرفانی نسب ادامه داد: ۶۸ در صد از جمعیت استان مرکزی از خدمات شبکه فاضلاب برخوردارند و استاندارد کشوری، ۴۵ درصد است. 
در این آئین آقای محمد رضا مشهدی فراهانی بعنوان رئیس آب وفاضلاب شهرستان خمین و آقای داود رضایی بعنوان رئیس اداره آب وفاضلاب شهر قورچی باشی معرفی شدند .

هم چنین در این آئین از آقای مسعود عالی رئیس پیشین اداره آب وفاضلاب روستایی شهرستان خمین نیز تجلیل شد .

لازم به ذکر است که اداره آب فاضلاب روستایی و شهری ادغام گردید‌ه و با عنوان اداره آب وفاضلاب شهرستان تغییر نام داده است.

گالری تصاویر

معارفه روسای آب وفاضلاب خمین وقورچی باشیمعارفه روسای آب وفاضلاب خمین وقورچی باشیمعارفه روسای آب وفاضلاب خمین وقورچی باشیمعارفه روسای آب وفاضلاب خمین وقورچی باشیمعارفه روسای آب وفاضلاب خمین وقورچی باشی

دسته بندی

مسئول روابط عمومی فرمانداری خمین


  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   

   
   

  مطالب ویژه
  آخرین اخبار دفاتر استانداری

  آخرین اخبار بخشداری ها