Portal_background_image

سالن ورزشي روستاي فرنق شهرستان خمين به بهره برداري رسيد

طی مراسمی با حضور فرامرزیان معاون توسعه مدیریت و منابع وزارت ورزش و جوانان ، آقازاده استاندار مرکزی ، زندیه وکیلی معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار و تعدادی از مدیران کل استان و مسئولان شهرستانی ، سالن ورزشی روستای فرنق از توابع بخش مرکزی شهرستان خمین به بهره برداری رسید .

در حاشیه این مراسم فرماندار شهرستان خمین با اشاره به تعطیلی تنها استخر سرپوشیده زادگاه امام راحل گفت: این استخر به دلیلی مشکلات فنی مدت یک سال تعطیل شده است.

احمد طهرانی افزود: پیش بینی می شود با تخصیص اعتبارمورد نیاز  تا پایان امسال این استخر برای استفاده مردم خمین بازگشایی شود.

وی در ادامه افزود : تکمیل زمین چمن مصنوعی خمین که بخشی از ان بوسیله خیر شهرستانی انجام شده است یکی دیگر از مطالبات مسئولان شهرستان است که امید است با نظر مساعد وزارت ورزش و جوانان این پروژه نیز تکمیل و مردم بتوانند از ان استفاده کنند .

در ادامه استاندار مرکزی نیز اظهار داشت : افزایش فضاهای ورزشی ، کشور را  یک قدم به پیشرفت جوانان نزدیک‌تر می کند.

 سید علی آقا زاده افزود: راه‌اندازی سالن‌های ورزشی بستر  درخشش جوانان در رشته های مختلف ورزشی را  دررده های قهرمانی فراهم می کند.

 وی ادامه داد: سرانه ورزشی استان ۸۰ سانتی متر است و تلاش می شود این شاخص  توسط اداره کل ورزش و جوانان و برنامه و بودجه افزایش پیدا کند.

استاندار مرکزی گفت: چندین طرح ورزشی تا پایان امسال در این استان به منظور استفاده جوانان و افزایش سلامت و شادابی جامعه به بهره برداری می رسد. 

آقازاده افزود: سالن ورزشی شهدای روستای فرنق با زیربنای یک هزار و ۲۵۰ متر مربع و با اعتبار ۲۰ میلیارد ریال ساخته شده است.

وی تصریح کرد: این سالن ورزشی یکی از مکان های مورد نیاز جوانان و بانوان این روستا است.

در ادامه معاون توسعه مدیریت و منابع وزارت ورزش و جوانان نیز اظهار داشت : ایجاد و توسعه زمین چمن و خانه های ورزش در مناطق روستایی با جمعیت بیش از ۲ هزار نفر از برنامه های وزارت ورزش و جوانان است.

ژاله فرامرزیان در ادامه افزود: ایجاد خانه های ورزش روستایی و زمین چمن از سال ۹۶ توسط وزارت ورزش و جوانان کلید خورده است. 
وی ادامه داد: پیش بینی می‌شود بر اساس برنامه وزارت ورزش تمامی روستاهایی که بیش از ۲ هزار نفر جمعیت دارند از زمین چمن و امکانات  ورزشی مطلوب برخوردار شوند. 

فرامرزیان اظهار داشت: لازمه رشد و بلوغ جسمی و توانمندی جوانان  فراهم کردن زیر ساخت‌های مناسب ورزشی داست و  دولت تدبیر و امید در ایجاد و تقویت  زیر ساخت‌ها  در این راستا مصصم است.

وی گفت:  مشارکت خیران در تامین زیرساخت ها و فضاهای ورزشی زمینه گرایش جوانان به ورزش و عملیاتی کردن استعدادهای ورزشی را فراهم می کند.

معاون توسعه مدیریت و منابع وزارت ورزش و جوانان توضیح داد: اشتغال جوانان و توانمندسازی سازمانهای مردم نهاد و استفاده از ظرفیت عمومی در جامعه  از مهمترین برنامه های وزارت ورزش و جوانان در حوزه جوانان است.

گالری تصاویر

افتتاح سالن ورزشی روستای فرنقافتتاح سالن ورزشی روستای فرنقافتتاح سالن ورزشی روستای فرنقافتتاح سالن ورزشی روستای فرنقافتتاح سالن ورزشی روستای فرنقافتتاح سالن ورزشی روستای فرنقافتتاح سالن ورزشی روستای فرنق

دسته بندی

مسئول روابط عمومی فرمانداری خمین


  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   

   
   

  مطالب ویژه
  آخرین اخبار دفاتر استانداری

  آخرین اخبار بخشداری ها