Portal_background_image

فرماندار شهرستان خمين : سلامت افراد جامعه در گرو تغذيه سالم و امنيت غذايي مطلوب است .

فرماندار شهرستان خمین در جلسه کارگروه سلامت و امنیت غذایی اظهار داشت : سلامت افراد جامعه در گرو تغذیه سالم و امنیت غذایی مطلوب است .

جلسه کارگروه سلامت و امنیت غذایی شهرستان خمین به ریاست سید مهدی ساداتی فرماندار شهرستان خمین و با حضور اعضا در محل سالن اجتماعات فرمانداری برگزار گردید.

در این جلسه ابتدا روند اجرای مصوبات آخرین جلسه کارگروه در سال جاری مورد بررسی قرار گرفت و اعضای جلسه در خصوص نحوه ومیزان اجرای مصوبات مرتبط با دستگاه ذیربط گزارشی ارائه نمودند .

در ادامه فرماندار شهرستان خمین با اشاره به اهداف تشکیل کارگروه سلامت وامنیت غذایی اظهار داشت : اقشار مختلف مردم حق برخورداری از نعمت های ارزشمند سلامت و امنیت در جامعه را دارند و افزایش خدمات حوزه سلامت و سلامت بخشی به جامعه نیز از وظایف این کارگروه است . وی در ادامه با تاکید بر لزوم تعامل و همکاری همه دستگاه های مرتبط جهت تامین سلامت غذایی مردم افزود : سلامت افراد جامعه در گرو تغذیه سالم و امنیت غذایی مطلوب است و تلاش برای تامین امنیت غذایی شهروندان و نظارت بر ارائه مواد غذایی سالم در بازار وظیفه همه مسوولان است و یک دستگاه اجرایی به تنهایی قادر به اجرای قوانین مصوب در بخش امنیت غذایی نیست و برای اجرای مطلوب آن نیازمند همکاری دستگاههای مرتبط است.

سید مهدی ساداتی در ادامه افزود : بین سلامت و تغذیه مردم یک ارتباط تنگاتنگ وجود دارد و هرگونه فعالیت و سرمایه گذاری در حوزه بهداشت و درمان در ایجاد جامعه پویا و سالم جایگاه بسیار مهمی دارد .

وی در ادامه با اشاره به نزدیکی ایام نوروز و افزایش تقاضای مردم برای خرید مواد غذایی در این ایام از مسوولان دستگاه های اجرایی مرتبط خواست تا با حساسیت بیشتری نسبت به نظارت بر فروشگاه های مواد غذایی سطح شهر و روستا اقدام لازم معمول نمایند . 

گالری تصاویر

کارگروه سلامت وامنیت غذاییکارگروه سلامت وامنیت غذاییکارگروه سلامت وامنیت غذاییکارگروه سلامت وامنیت غذاییکارگروه سلامت وامنیت غذاییکارگروه سلامت وامنیت غذاییکارگروه سلامت وامنیت غذایی

دسته بندی

مسئول روابط عمومی فرمانداری خمین


  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   

   
   

  مطالب ویژه
  آخرین اخبار دفاتر استانداری

  آخرین اخبار بخشداری ها