Portal_background_image

فرماندار شهرستان خمين : سپاه پاسداران يكي از اركان امنيت كشور و پرچمدار مبارزه با تروريسم در منطقه است

فرماندار شهرستان خمین در دیدار با فرمانده و کارکنان هوا فضای سپاه خمین اظهار داشت : سپاه پاسداران یکی از ارکان امنیت کشور و پرچمدار مبارزه با تروریسم در منطقه است .

وی درادامه افزود : سپاه پاسداران در طول ۴۰ سال عمر بابرکت انقلاب اسلامی همواره در کنار مردم بوده و در دفاع از آرمان‌های انقلاب و ارزش‌های دین مبین اسلام شهدای بسیاری را تقدیم نظام و اسلام کرده است.

احمد طهرانی در ادامه افزود : اقدام احمقانه و خصمانه ترامپ در درج نام سپاه پاسداران در لیست سازمان‌های تروریستی ، نشان از قدرت ، اقتدار و توان سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در مقابله با تروریست‌های دست پرورده خود در غرب آسیا است.

فرماندار شهرستان خمین تصریح کرد : اقدام نابخردانه رئیس جمهور آمریکا نه تنها خدشه ای بر وجهه سپاه پاسداران انقلاب اسلامی وارد نکرد بلکه موجب تقویت اتحاد ، انسجام و همدلی بیشتر مردم با نیروی های نظامی و انتظامی و اقتدار بیشتر سپاه گردید .

وی در ادامه با اشاره به پیشینه سپاه پاسداران انقلاب اسلامی افزود : سپاه پاسداران یکی از اولین نهاد هایی بود که با آینده نگری و دوراندیشی حضرت امام (ره) در روزهای اول انقلاب ایجاد گردید و هدف اصلی این موضوع نیز حفظ نظام جمهوری اسلامی از شر دشمنان بود .

احمد طهرانی تصریح کرد : حضور موثر نیروی سپاه در دوران 8 سال دفاع مقدس در کنار نیروی مردمی و ارتش یکی از نتایج این آینده نگری حضرت امام و مهم ترین عامل پیروزی در جنگ تحمیلی بود .

وی در ادامه افزود : حضور نیروهای سپاه پاسداران در کنار جهاد سازندگی و دیگر ارگانها جهت بازسازی ویرانی های بعد از جنگ و حضور فعال این نهاد در مواردی مثل سیل اخیر در استانهای گیلان ، خوزستان ، لرستان و... نیز یکی دیگر از موارد آینده نگری حضرت امام در ایجاد این نهاد مردمی بود .

فرماندار شهرستان خمین در پایان ضمن تقدیر از اقدامات و عملکرد نیروی هوا فضای سپاه خمین در امداد رسانی به سیل زدگان کشور افزود : وقوع سیل در تعدادی از استان های کشور اگر چه خرابی و خساراتی در این استان ها به بار آورد ولی باردیگر همدلی ، انسجام و اتحاد مردم ، مسئولان و نیروهای نظامی و انتظامی که رمز موفقیت کشور نیز می باشد را نیز به رخ جهانیان کشید .


دسته بندی

مسئول روابط عمومی فرمانداری خمین


  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   

   
   

  مطالب ویژه
  آخرین اخبار دفاتر استانداری

  آخرین اخبار بخشداری ها