Portal_background_image

فرماندار از اداره امور مالياتي خمين بازديد كرد

بمناسبت هفته مالیات احمد طهرانی فرماندار شهرستان خمین بهمراه متقی معان برنامه ریزی و امور عمرانی فرماندار با حضور در محل اداره امور مالیاتی شهرستان ضمن دیدار و گفتگو با رئیس و کارکنان این اداره از بخش های مختلف اداره امور مالیاتی خمین نیز بازدید کرد .

در این بازدید ابتدا رئیس اداره امور مالیاتی شهرستان اظهار داشت : در سال جاری بیش از 75 درصد از مشاغل شهرستان اقدام به تکمیل اظهار نامه مالیاتی خود بصورت خوداظهاری نموده اند .

حمید رضا خسروی در ادامه با اشاره به مصادیق مصرف مالیات در شهرستان خمین افزود : در سال گذشته از محل عوارض مالیات بر ارزش افزود مبلغ 15 و نیم میلیارد تومان به شهرداری خمین ، 400 میلیون تومان به شهرداری قورچی باشی ، و 9 میلیارد تومان نیز به دهیاری های شهرستان پرداخت گردیده است .

در ادامه فرماندار شهرستان خمین نیز ضمن تبریک بمناسبت روز و هفته مالیات اظهار داشت : خوشبختانه طی سالهای اخیر مردم از عملکرد اداره امور مالیاتی شهرستان رضایت دارند .

وی در ادامه افزود : همه ما خادم مردم هستیم و پاسخگویی شفاف به به مطالبات مردم باید در دستور کار همه ما بویژه ادارات خدمات رسان قرار داشته باشد .

احمد طهرانی در ادامه افزود : آگاه سازی مردم نسبت به حقوق مدنی آنها در مقابل دستگاه های اجرایی یکی از وظایف ادارات است که در این زمینه روابط عمومی ها نقش موثری می توانند داشته باشند .

وی در پایان با اشاره به نرخ بیکاری شهرستان افزود : با توجه به مشکلات اشتغال شهرستان دستگاه های اجرایی منجمله اداره امور مالیاتی شهرستان باید یک تعامل دوسویه با صنایع داشته باشند و ضمن رعایت قانون به صنایع کمک کنند تا بتوانیم تولید را افزایش و نرخ بیکاری را کاهش بدهیم .

گالری تصاویر

بازدید از اداره امور مالیاتیبازدید از اداره امور مالیاتیبازدید از اداره امور مالیاتیبازدید از اداره امور مالیاتیبازدید از اداره امور مالیاتیبازدید از اداره امور مالیاتیبازدید از اداره امور مالیاتی

دسته بندی

مسئول روابط عمومی فرمانداری خمین


  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   

   
   

  مطالب ویژه
  آخرین اخبار دفاتر استانداری

  آخرین اخبار بخشداری ها