Portal_background_image

فرماندار از اداره بنياد مسكن انقلاب اسلامي خمين بازديد كرد

در آستانه 21 فروردین سالروز ایجاد حساب شماره 100 به دستور حضرت امام (ره) و تاسیس بنیاد مسکن انقلاب اسلامی ، احمد طهرانی فرماندار شهرستان خمین با حضور در محل اداره بنیاد مسکن انقلاب اسلامی خمین ضمن بازدید از این اداره با رئیس و کارکنان این اداره نیز دیدار و گفتگو کرد .

در این بازدید ابتدا آب پیکر رئیس اداره بنیاد مسکن انقلاب اسلامی خمین گزارشی از عملکرد این اداره در سال 97 در زمینه های مختلف منجمله مقاوم سازی مسکن روستایی ، صدور اسناد مالکیت منازل روستایی ، اجرا و بازنگری طرح های هادی روستایی ، پرداخت تسهیلات مقاوم سازی مسکن روستایی و .... ارائه نمود .

در ادامه فرماندار شهرستان خمین نیز ضمن تبریک بمناسبت فراررسیدن سالروز تاسیس بنیاد مسکن انقلاب اسلامی به دستور حضرت امام (ره) اظهار داشت : بنیاد مسکن انقلاب اسلامی از اولین نهادهای سازندگی است که بعد از پیروزی انقلاب اسلامی با فرمان حضرت امام خمینی (ره) تشکیل گردید و با توجه به اهمیت مسأله مسکن محرومان به فاصله کوتاهی پس از استقرار نظام جمهوری اسلامی طی پیام مهمی در تاریخ 21 فروردین 1358 اقدام به افتتاح حساب 100 و تأسیس بنیاد مسکن انقلاب اسلامی نمودند .

وی در ادامه افزود : بنیاد مسکن انقلاب اسلامی بر پایه و اساس الهی بنا شده و هدف حضرت امام خمینی (ره) از تأسیس بنیاد مسکن رسیدگی به مشکل محرومین و مستضعفین در حل مسأله مسکن بوده است .

احمد طهرانی در ادامه با تاکید بر لزوم تلاش در جهت مقاوم سازی مساکن روستایی در شهرستان خمین افزود : ما در گذشته نیز تاکید زیادی بر لزوم مقاوم سازی مساکن روستایی داشتیم و اکنون با وقوع بارندگی های اخیر و تخریب تعدادی از مساکن روستایی در کشور و شهرستان خمین این بحث باید با جدیت در دستور کار بنیاد مسکن انقلاب اسلامی شهرستان قرار گیرد .

وی در ادامه با اشاره به تصمیم دولت مبنی بر پرداخت تسهیلات 40 میلیون تومانی برای بازسازی مساکن روستایی که در اثر بارندگی های اخیر تخریب شده اند افزود : بنیاد مسکن باید با کار کارشناسی و بررسی های میدانی تدابیری را فراهم نماید که این تسهیلات به نحو مطلوب به کسانی که واقعا واجد شرایط دریافت آن هستند پرداخت گردد .

فرماندار شهرستان خمین در ادامه افزود : بازنگری در طرح های هادی روستایی نیز از مواردی است که باید با جدیت در دستور کار بنیاد مسکن انقلاب اسلامی قرار گیرد و مواردی مثل مسیر رودخانه ها و مسیل ها که احیانا در طی سالیان گذشته تخریب گردیده مورد بازبینی قرار گیرد تا در آینده در صورت بارندگی های شدید آسیبی روستاهای شهرستان را تهدید نکند .

احمد طهرانی در پایان از رئیس اداره بنیاد مسکن انقلاب اسلامی خمین خواست تا با تلاش بیشتر در جهت تامین مسکن برای محرومان حرکت کنند و زمینه شکوفایی هر چه بیشتر این یادگار بنیانگذار جمهوری اسلامی را فراهم نمایند .

گالری تصاویر

بازدید بنیاد مسکنبازدید بنیاد مسکنبازدید بنیاد مسکنبازدید بنیاد مسکن

دسته بندی

مسئول روابط عمومی فرمانداری خمین


  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   

   
   

  مطالب ویژه
  آخرین اخبار دفاتر استانداری

  آخرین اخبار بخشداری ها