Portal_background_image

فرماندار از اداره تامين اجتماعي خمين بازديد كرد

بمناسبت 25 تیرماه روز تامین اجتماعی احمد طهرانی فرماندار شهرستان خمین بهمراه انصاری معاون سیاسی ، امنیتی و اجتماعی فرماندار با حضور در اداره تامین اجتماعی ضمن تبریک بمناسبت روز تامین اجتماعی به رئیس و کارکنان این اداره ، از بخش های مختلف تامین اجتماعی خمین نیز بازدید کردند .

در حاشیه این بازدید ابتدا رئیس اداره تامین اجتماعی خمین اظهار داشت : در حال حاضر تعداد 17500 بیمه شده اصلی و 5200 بازنشسته در شهرستان خمین تحت پوشش بیمه تامین اجتماعی هستند که با احتساب افراد خانوار این بیمه شدگان ، بیش از 60 هزار نفر از جمعیت شهرستان دارای دفتر چه تامین اجتماعی هستند .

حمید نوبخت در ادامه افزود : در سال 97 مبلغ 77 میلیارد تومان در قالب خدمات بلند مدت و کوتاه مدت به مردم شهرستان ارائه گردیده است که این مبلغ در قالب بازنشستگی ، بیمه بیکاری ، هزینه درمان و... به مردم پرداخت شده است و در مقایسه با سال 96 حدود 23 درصد رشد ریالی ارائه خدمات در تامین اجتماعی خمین داشته ایم .

وی در ادامه با اشاره به واگذاری بخشی از خدمات تامین اجتماعی به دفاتر کارگزاری در سطح شهر افزود : در حال حاضر حدود 17 خدمت به دفتر کارگزاری تامین اجتماعی در خمین واگذار گردیده است که ارائه تعدادی از این خدمات به دلیل فراهم نبودن زیر ساخت ها هنوز امکان پذیر نگردیده است .

در ادامه فرماندار شهرستان خمین نیز ضمن تبریک به مناسبت 25 تیرماه روز تامین اجتماعی ، تامین اجتماعی را حلقه اتصال دولت و مردم دانست و گفت: خدمات رسانی تامین اجتماعی به اقشار مختلف مردم در تامین آسایش آینده و درمان قابل تمجید است.

وی در ادامه ضمن تقدیر و قداردانی از زحمات اداره تامین اجتماعی شهرستان ، افتخار این نهاد را خدمتگزاري به لايق ترين و نيازمندترين اقشار جامعه دانست و اظهار داشت : این افتخار توفيق الهي است كه تنها نصيب عده اي خاص مي شود و لذا کارکنان این سازمان بايد همچون گذشته با تمام توان در كمك رساني به جامعه مستمند و كارگري و ... تلاش نمائيد .

احمد طهرانی در ادامه افزود : خدمات تامین اجتماعی باید تا جایی در جامعه گسترش پیدا کند که تمامی شهروندان وضعیت بازنشستگی مشخصی داشته باشند و هیچگونه دغدغه ای در این خصوص نداشته باشند .

وی تصریح کرد : با توجه به اینکه قسمت اعظم جمعیت شهرستان تحت پوشش بیمه تامین اجتماعی می باشند توسعه تأمین اجتماعی و ارتقای خدمات و گسترش چتر حمایتی برای بیمه شدگان باید در دستور کار این سازمان قرار گیرد .

گالری تصاویر

بازدید از تامین اجتماعیبازدید از تامین اجتماعیبازدید از تامین اجتماعیبازدید از تامین اجتماعیبازدید از تامین اجتماعیبازدید از تامین اجتماعی

دسته بندی

مسئول روابط عمومی فرمانداری خمین


  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   

   
   

  مطالب ویژه
  آخرین اخبار دفاتر استانداری

  آخرین اخبار بخشداری ها