Portal_background_image

فرماندار از روستاي نصرآباد شهرستان خمين بازديد كرد

احمد طهرانی فرماندار شهرستان بهمراه نجاری بخشداری مرکزی و تعدادی از مسئولان دستگاه های اجرایی شامگاه شنبه 11 خرداد 98 با حضور در روستای نصرآباد از توابع بخش مرکزی ضمن بازدید از روستا با دهیار ، اعضای شورا و جمعی مردم این روستا دیدار و گفتگور کرد .

فرماندار شهرستان خمین در جمع مردم این روستا با اشاره به عزم جدی دولت در خصوص پیگیری مطالبات روستائیان اظهار داشت : جامعه روستائیان یکی از اقشار زحمتکش جامعه محسوب می‌شوند و دغدغه مسوولان کشور نیز شناسایی ورفع مشکلات این قشر از افراد جامعه است .

وی در ادامه با تاکید بر لزوم مشارکت اعضای شورا ، دهیار و خود مردم در ساخت روستا اظهار داشت : برای داشتن روستایی آباد باید اعضای شورا ، دهیار ومردم روستا خودشان وارد میدان شوند وبه کمک دولت بشتابند چون با وضعیت فعلی اعتبارات دولتی اگر مردم همکاری وهمیاری نکنند مسوولین به تنهایی قادر به اجرای طرحهای اقتصادی وعمرانی در روستاها نیستند .

احمد طهرانی در ادامه با اشاره به لزوم ایجاد اشتغال در روستاها افزود : اگر بخواهیم روستایی آباد داشته باشیم وجوانان ما در روستاها باقی بمانند باید دست به دست یکدیگر بدهیم وبا فراهم کردن بستر های لازم زمینه ایجاد اشتغال در روستاها را فراهم کنیم .

وی تصریح کرد : توسعه روستایی راه رسیدن به توسعه پایدار ملی را هموارتر می سازد زیرا با توسعه روستایی توازن بین شهر و روستا برقرار و فاصله ها کاهش پیدا می کند.

 در ادامه رفع مشکلات برق روستا ، پوشش انهار ، اصلاح و به روز رسانی سیستم لوله کشی آب شرب روستا ، بهسازی پل دسترسی روستا ... از مسائل ومشکلاتی بود که در این بازدید توسط دهیار ، اعضای شورا و مردم این روستا مطرح گردید و فرماندار نیز در خصوص رفع این مشکلات دستور اقدام لازم را صادر نمودند .

گالری تصاویر

بازدید از روستای نصر آبادبازدید از روستای نصر آبادبازدید از روستای نصر آباد

دسته بندی

مسئول روابط عمومی فرمانداری خمین


  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   

   
   

  مطالب ویژه
  آخرین اخبار دفاتر استانداری

  آخرین اخبار بخشداری ها