Portal_background_image

فرماندار از شركت مانا انرژي شهرستان خمين بازديد كرد

احمد طهرانی فرماندار شهرستان بهمراه متقی معاون برنامه ریزی و امور عمرانی فرماندار ، نجاری بخشدار مرکزی و تعدادی از مسئولان دستگاه های اجرایی شهرستان با حضور در محل شرکت مانا انرژی ( تولید کننده پنل های خورشیدی ) واقع در ناحیه صنعتی شهید سعیدی شهابیه از بخش های مختلف این شرکت بازدید کردند .

 در حاشیه این بازدید فرماندار شهرستان خمین اظهار داشت : همراهی مسئولان دستگاه های اجرایی شهرستان با سرمایه گذاران و اهتمام در رفع مسائل و مشکلات انها می تواند در بحث توسعه اشتغال در شهرستان موثر باشد .

احمد طهرانی در ادامه افزود : مسئولان دستگاه های اجرایی شهرستان باید شخصا مشکلات صنایع و سرمایه گذاران را تا رسیدن به نتیجه نهایی پیگیری کنند .

در ادامه این جلسه در خصوص رفع مسائل و مشکلات این شرکت منجمله مشکلات برق ، مشکلات آب ، مشکلات مالیاتی ( ارزش افزوده ) و... بحث و تبادل نظر و اتخاذ تصمیم گردید .

شرکت مانا انرژی تولید کننده پنل های خورشیدی با سرمایه ای بالغ بر 1500 میلیارد تومان در شهرک صنعتی شهید سعیدی شهابیه در حال احداث می باشد و فاز اول این شرکت که تولید پنل های خورشیدی است تا دهه فجر سال جاری به بهره برداری خواهد رسید .

فاز دوم این شرکت که کارخانه ویفر سازی است نیز تا پایان سال 99 به بهره برداری خواهد رسید و در صورت بهره برداری کامل از این شرکت حدود 2000 نفر ایجاد اشتغال خواهد داشت .

فرماندار شهرستان خمین هم چنین بعد از بازدید از شرکت مانا انرژی ، با حضور در محل اجرای پروژه آبرسانی به این شرکت از محل سهمیه آب کوچری ، روند پیشرفت این پروژه را نیز از نزدیک مشاهده نمود .

گالری تصاویر

بازدید از شرکت مانا انرژیبازدید از شرکت مانا انرژیبازدید از شرکت مانا انرژیبازدید از شرکت مانا انرژیبازدید از شرکت مانا انرژی

دسته بندی

مسئول روابط عمومی فرمانداری خمین


  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   

   
   

  مطالب ویژه
  آخرین اخبار دفاتر استانداری

  آخرین اخبار بخشداری ها