Portal_background_image

فرماندار از محور خمين – رباط مراد – محلات بازديد كرد

احمد طهرانی فرماندار شهرستان خمین بهمراه متقی معاون برنامه ریزی و امور عمرانی فرماندار و یحیایی رئیس اداره راهداری و حمل ونقل شهرستان با حضور در محور خمین – رباط مراد - محلات ، روند اجرای پروژه روکش آسفالت این محور را از نزدیک مشاهده کردند .

در حاشیه این بازدید رئیس اداره راهداری و حمل ونقل شهرستان اظهار داشت : در سال جاری پروژه روکش آسفالت محور شهابیه به آشیانه به طول 4 کیلومتر انجام شده است و پروژه رگلاژ و روکش آسفالت محور خمین – رباط مراد – محلات نیز در حال اجراست که برای اجرای این دو پروژه جمعا مبلغ یک میلیارد و 200 میلیون تومان اعتبار تخصیص یافته است .

وی در ادامه افزود : برای تکمیل این دو پروژه و ادامه مسیر دو و نیم کیلومتری از محور رباط مراد و 3 کیلومتر باقی مانده محور شهابیه - آشیانه نیز مبلغ 800 میلیون تومان اعتبار نیاز است که در صورت تامین اعتبار این پروژه ها نیز اجرا خواهد گردید .

محمد رضا یحیایی در ادامه افزود : پروژه روکش آسفالت محور خمین – شازند انتهای محور از سمت روستای لکان نیز به طول 2 کیلومتر و اعتباری بالغ بر 300 میلیون تومان در حال اجراست .

وی افزود : محور خمین الیگودرز نیز از محل اعتبارات ملی و استانی مبلغ 3 میلیارد و 500 میلیون تومان تخصیص دارد که این پروژه نیز در حال انجام مناقصه است و پس از تعیین پیمانکار عملیات روکش آسفالت این محور نیز انجام خواهد شد .

رئیس اداره راهداری و حمل ونقل شهرستان در ادامه افزود : اجرای پروژه ماسه آسفالت محور خمین – گلپایگان (باند قدیم ) به طول 14 کیلومتر نیز با اعتبار بالغ بر یک میلیارد و 100 میلیون تومان در حال انجام مناقصه است و پس از تعیین پیمانکار پروژه اجرایی خواهد شد .

وی در پایان تصریح کرد : اجرای پروژه روکش آسفالت محور اراک – خمین – محلات - دلیجان نیز در حال عقد قرارداد است که در این پروژه نیز محور خمین اراک از محل شهرک صنعتی به سمت خمین (باند برگشت ) لکه گیری و آسفالت خواهد شد .

گالری تصاویر

بازدید از محور خمین رباط مرادبازدید از محور خمین رباط مرادبازدید از محور خمین رباط مراد

دسته بندی

مسئول روابط عمومی فرمانداری خمین


  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   

   
   

  مطالب ویژه
  آخرین اخبار دفاتر استانداری

  آخرین اخبار بخشداری ها