Portal_background_image

فرماندار از مركز آموزش فني وحرفه اي خمين بازديد كرد

احمد طهرانی فرماندار شهرستان خمین بهمراه شاه محمدی مدیر کل آموزش فنی و حرفه ای استان با حضور در محل مرکز آموزش فنی و حرفه ای پسران خمین از بخش های مختلف این مرکز منجمله کارگاه های برق صنعتی ، مکانیک خودرو ، تراشکاری ، صنعت ساختمان و ... بازدید کردند .

فرماندار شهرستان خمین هم چنین با حضور در محل مرکز آموزش فنی  حرفه ای خواهران خمین از بخش های مختلف این مرکز منجمله کارگاه های کیف دوزی ، نقاشی روی شیشه (ویترای ) ، صنایع غذایی ، حسابداری ، کامپیوتر و... نیز بازدید کرد .

در حاشیه این بازدید فرماندار شهرستان خمین با اشاره به اهمیت توسعه آموزش های فنی و حرفه ای اظهار داشت : تعامل بین مراکز فنی وحرفه ای با صنایع ، دانشگاه ها ، آموزش و پرورش و.... برای توسعه آموزش های فنی و حرفه ای امری ضروری است .

وی در ادامه افزود : توسعه فرهنگ کاراموزی در سطح جامعه می تواند به دانش اموزان کمک کند تا در آینده بهتر بتوانند نسبت به انتخاب شغل برای خود اقدام کنند .

احمد طهرانی در ادامه با اشاره به اهمیت بروز کردن آموزش های فنی و حرفه ای در شهرستان افزود : هم افزایی و تعامل بین صنایع و موسسات آموزش عالی و نیاز سنجی از آموزش های مورد نیاز صنایع باید در دستور کار مرکز فنی وحرفه ای شهرستان قرار گیرد .

در ادامه مدیر کل آموزش فنی و حرفه ای استان نیز اظهار داشت : استفاده از ظرفیت مراکز فنی و حرفه ای در استان می تواند در راستای توسعه اشتغال در استان موثر باشد .

وی در ادامه افزود : در راستای توسعه عدالت اجتماعی باید نسبت به معرفی فنی و حرفه ای به آحاد جامعه اقدام کنیم و مردم را به سمت فراگیری مهارت های فنی و حرفه ای هدایت کنیم .

سعید رضا شاه محمدی افزود : مراکز فنی و حرفه ای نه تنها می توانند نیروی مورد نیاز صنایع را با همکاری اموزش و پرورش و دانشگاه ها تامین کنند بلکه در راستای آموزش و توسعه اشتغال های خانگی نیز می توانند نقش موثری ایفا نمایند .

گالری تصاویر

بازدید از فنی حرفه ایبازدید از فنی حرفه ایبازدید از فنی حرفه ایبازدید از فنی حرفه ایبازدید از فنی حرفه ایبازدید از فنی حرفه ایبازدید از فنی حرفه ایبازدید از فنی حرفه ای

دسته بندی

مسئول روابط عمومی فرمانداری خمین


  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   

   
   

  مطالب ویژه
  آخرین اخبار دفاتر استانداری

  آخرین اخبار بخشداری ها