Portal_background_image

فرماندار و امام جمعه خمين با خانواده شهيدان مصطفايي و ايلخاني ديدار كردند

بمناسبت هفته بسیج و همزمان با چهارمین روز از این هفته احمد طهرانی فرماندار شهرستان خمین به همراه حجت الاسلام والمسلمین حسینی پور و تعدادی از مسئولان دستگاه های اجرایی شهرستان با خانواده شهیدان محمد نبی مصطفایی و برادران شهید علی محمد و مصطفی ایلخانی دیدار کردند .

در این دیدار امام جمعه خمین اظهار داشت : شهدا چشم و چراغ جامعه اسلامی هستند و امنیت و آسایش امروز جامعه مدیون خون شهدا است .

وی در ادامه افزود : خانواده های معظم شهدا سند زنده ایثار و شهادت و افتخار نظام جمهوری اسلامی هستند و پدران و مادران شهدا سرمایه های کشور هستند و تکریم خانواده شهدا وظیفه همه مسوولان است .

حجت الاسلام والمسلمین حسینی پور در ادامه افزود : یاد و خاطره شهدا و خانواده های شهدا باید ثبت و ضبط گردد و برای نسل های آینده کشور نگهداری شود .

وی در ادامه با اشاره به اینکه خانواده شهدا برای کشور برکت هستند افزود : مسئولان با حضور در منازل شهدا و دیدار با پدران ومادران شهدا از این خانواده ها کسب فیض می کنند .

شهید محمد نبی مصطفایی از کارکنان جهاد کشاورزی خمین در سال 1343 در شهرستان خمین به دنیا آمد و در سال 1365 در منطقه عملیاتی شلمچه شهید شد .

شهید علی محمد ایلخانی نیز در سال 1342 در خمین متولد و در سال 1361 در منطقه عملیاتی کردستان به فیض شهادت نائل آمد .

شهید مصطفی ایلخانی نیز در سال 1346 در شهرستان خمین متولد و در سال 1362 در عملیات والفجر 4 به شهادت رسید .

گالری تصاویر

دیدار با خانواده شهیددیدار با خانواده شهیددیدار با خانواده شهیددیدار با خانواده شهید

دسته بندی

مسئول روابط عمومی فرمانداری خمین


  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   

   
   

  مطالب ویژه
  آخرین اخبار دفاتر استانداری

  آخرین اخبار بخشداری ها