Portal_background_image

فرماندار و امام جمعه خمين با خانواده شهيد حسن كماني ديدار كردند

احمد طهرانی فرماندار شهرستان خمین به همراه حجت الاسلام والمسلمین حسینی پور امام جمعه خمین ، حاجی پور مسئول دفتر نمایندگی شورای سیاستگذاری ائمه جمعه استان ، حجت الاسلام غفوری عضو شورای سیاستگذاری ائمه جمعه کشور و تعدادی از مسئولان دستگاه های اجرایی شهرستان با خانواده شهید حسن کمانی دیدار کردند .

در حاشیه این دیدار مسئول دفتر نمایندگی شورای سیاستگذاری ائمه جمعه استان با اشاره به اهمیت شهدا اظهار داشت : عزت و عظمت امروز جمهوری اسلامی ایران به برکت خون شهدای والامقام است و اگر امروز نظام جمهوری اسلامی ایران بعنوان یک قدرت بزرگ در جهان شناخته می شود بواسطه امام راحل و شهدای گرانقدر ایران اسلامی است .

حجت الاسلام والمسلمین حاجی پور در ادامه افزود : تکریم خانواده های شهدا از سیره های ائمه اطهار است و مقام معظم رهبری نیز همین سیره را دارند و ائمه جمعه نیز بعنوان نمایندگان ولی فقیه در استان ها و شهرستان ها باید همین رویه و سیره در پیش داشته باشند .

شهید حسن کمانی در سال 1349 در  شهرستان خمین متولد شد و در تاریخ 13 فروردین 1370 در منطقه قصر شیرین در درگیری با اشرار و منافقین به فیض شهادت نائل گردید .

گالری تصاویر

دیدار با خانواده شهید حسن کمانیدیدار با خانواده شهید حسن کمانیدیدار با خانواده شهید حسن کمانیدیدار با خانواده شهید حسن کمانیدیدار با خانواده شهید حسن کمانیدیدار با خانواده شهید حسن کمانیدیدار با خانواده شهید حسن کمانیدیدار با خانواده شهید حسن کمانی

دسته بندی

مسئول روابط عمومی فرمانداری خمین


  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   

   
   

  مطالب ویژه
  آخرین اخبار دفاتر استانداری

  آخرین اخبار بخشداری ها