Portal_background_image

فرماندار و نماينده مردم خمين در مجلس شوراي اسلامي از شركت ويستا اعتماد ايرانيان خمين بازديد كردند

احمد طهرانی فرماندار شهرستان خمین به همراه رضایی نماینده مردم خمین در مجلس شورای اسلامی ، یاریجانی رئیس دادگستری و شجاعیان دادستان عمومی و انقلاب شهرستان از شرکت ویستا اعتماد ایرانیان تولید کننده انواع ظروف چینی بازدید کردند .

در این بازدید فرماندار شهرستان خمین اظهار داشت : امروز جبهه پیش روی کشور جبهه اقتصادی است و مجموعه دولت و نظام نیز به این نتیجه رسیده اند که مهم ترین مساله کشور بحث اقتصادی است و تداوم نامگذاری سالها با عناوین اقتصادی توسط مقام معظم رهبری نیز نشان از اهمیت این موضوع است .

وی در ادامه افزود : ما و سایر دستگاه های اجرایی نیز به عنوان نمایندگان دولت در شهرستان تمام تلاش خود را برای تقویت حوزه اقتصادی و رفع مسائل و مشکلات این حوزه به کار خواهیم گرفت .

احمد طهرانی در ادامه ضمن ابراز خرسندی از روند توسعه و فعالیت شرکت ویستا اعتماد ایرانیان افزود : با توجه به اینکه اصلی ترین مشکل این شهرستان معضل بیکاری است استفاده از نیروی کار بومی در واحد های صنعتی می تواند تا حد زیادی در کاهش نرخ بیکاری شهرستان خمین موثر باشد .

وی در ادامه افزود : جهت بهره مندی صنایع از نیروی کار متخصص و کارآمد ، نیاز سنجی نیروی کار صنایع و آموزش نیروی ماهر مورد نیاز صنایع در دستور کار مراکز دانشگاهی و مرکز فنی وحرفه ای شهرستان قرار گرفته است .

در ادامه نماینده مردم خمین در مجلس شورای اسلامی  نیز اظهار داشت : توسعه و پیشرفت کشور در گرو حضور مردم در کنار مسئولان است و اگر مردم در کنار مسئولان نباشند دولت به تنهایی قادر به حل مشکلات مردم نخواهد بود .

وی در ادامه افزود : دشمنان قسم خورده نظام برای نابودی این کشور نقشه های مختلفی را پیاده کردند و اکنون نیز با ایجاد جنگ اقتصادی قصد به زانو درآوردن نظام جمهوری اسلامی ایران را دارند و قطعا اگر در این جنگ مردم در صحنه حضور پیدا نکنند و در کنار دولت قرار نگیرند دشمن به اهداف شوم خود در خصوص ایران خواهد رسید .

محمد ابراهیم رضایی در ادامه افزود : بیشترین مشکل کشور در حال حاضر مشکل اقتصادی است که ناشی از تکیه به درآمد نفت در سالهای گذشته می باشد و می طلبد تا به جای تکیه به نفت از ظرفیت های دیگر اقتصادی کشور استفاده کنیم و با استفاده از توان خود مردم وبویژه جوانان در جهت توسعه و پیشرفت کشور تلاش کنیم .

در این بازدید مقرر گردید شرکت ویستا اعتماد ایرانیان نیازمندیها و تخصص های مورد نیاز شرکت مربوطه را به فرمانداری ، دفتر نماینده مردم خمین در مجلس شورای اسلامی و سایر دستگاه های مرتبط اعلام تا تهمیدات لازم در خصوص حل مسائل و مشکلات و نیازمندیهای این اتخاذ گردد .

فرماندار و هیات همراه بعد از بازدید از شرکت ویستا اعتماد ایرانیان از تصفیه خانه فاضلاب شهرک صنعتی خمین نیز بازدید کردند .

گالری تصاویر

بازدید از ویستابازدید از ویستابازدید از ویستابازدید از ویستابازدید از ویستابازدید از ویستابازدید از ویستابازدید از ویستابازدید از ویستابازدید از ویستا

دسته بندی

مسئول روابط عمومی فرمانداری خمین


  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   

   
   

  مطالب ویژه
  آخرین اخبار دفاتر استانداری

  آخرین اخبار بخشداری ها